MENU

Ліквідація Мотороли: Троянський коник Донбасу

5708 0

Скільки б не раділи українські користувачі соцмереж ліквідації польового командира сепаратистів Мотороли (Арсена Павлова) та ранішим операціям по знищенню ватажка "Оплоту" Жиліна та командира "Призрака" Мозгового, насправді усі ці дії свідчать про небезпечну для України тенденцію. Перш за все, мова про те, що керівництво РФ готується "зливати" Донбас Україні на умовах Москви.

Керівники російських спецслужб нині потроху зачищають 'поле' від "польових командирів", аби українське суспільство погодилось прийняти троянського коника без компромісів з власною совістю. Росія хоче повісити на нас зовсім не ганьбу примирення з терористами, а радше економічний тягар, адже відбудова Донбасу за рахунок РФ взагалі не розглядається.

Читайте также: "Лицо, несущее неумолимую печать умственной деградации", - блогер о "Мотороле"

Поки українці нарешті створили міцну армію з численним резервом, який пройшов АТО на різних етапах, Росія вирішує остаточно переключити режим конфлікту військового у жорсткий соціальний конфлікт всередині українського суспільства. Одним із факторів ескалації такого конфлікту має стати кризовий стан української економіки, як підгрунтя для соціальних потрясінь. Україну знову виводять на рівень постійного шантажу - їй будуть вкотре погрожувати війною, і українські політики будуть, на жаль, погоджуватися на будь-які умови РФ, адже усі боятимуться іміджу призвідників до нового витка війни.

У таких умовах ліквідація Мотороли російськими спецслужбами є радше негативним сигналом для України. Так, злочинці мають сидіти в тюрмах, а терористи мають бути знищені, але знищення власне Росією своїх же "отаманів" не може бути ознакою втішного для України сценарію. Це може бути лише ще одним звіночком "зачистки" Росією усіх доказів її причетності до створення сепаратистських бандформувань у 2014 році, окрім того усунення "героїв" терористичних банд є фактичною зачисткою політики в сепаратистських республіках від тих, хто потенційно може очолити опозицію всередині ДНР-ЛНР, яка намагатиметься зірвати інтеграцію республік назад до складу України.

Таким чином, донбаське питання знову стає політичним. Тепер Росія прагне поглиблення розколу всередині України і готує проти нашої держави вже політичні засоби війни. Чи вистоїть українське суспільство в умовах гібридної окупації і постійного спекулювання хворими темами війни та Донбасу - питання досі відкрите.

Всеволод ШАМАНИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини