MENU

“Новий Шовковий шлях” дозволить Україні значно збільшити дохідну частину бюджету - депутат

3184 0

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив народний депутат фракції "Батьківщина", член Комітету ВРУ з питань транспорту Сергій Євтушок.

Депутат нагадав про рішення Російської Федерації запровадити  додаткові обмеження щодо транзиту українських товарів через свою територію.

Відповідно, постала необхідність шукати альтернативу, яку, за словами С.Євтушка, "побачили в стратегії розробки Нового Шовкового шляху". Згідно з нею транзит пролягатиме через Китай, Казахстан, Грузію. Долучитися  також можуть Болгарія, Румунія, інші держави.

"Новий "шовковий шлях"дасть можливість доставити товари з Китаю транзитом через Україну до Європи", - підкреслив депутат, пояснивши, що із Китаю товари будуть доставляти залізницею до Казахстану, звідки морським сполученням до Грузії, потім знову залізницею - у порт Батумі, а з нього до Одеського порту, де є два несправні пароми, які, відремонтувавши, можна буде задіяти для реалізації стратегії.

Україна, підкреслює С.Євтушок, невипадково стала транзитною країною.

"Через нашу державу  можна відразу вийти на Білорусь, країни Балтії, Скандинавію, Польщу, звідки транзитом - до Німеччини. Україні Господь дав прекрасне географічне розташування і всі, хто опікується проектом, зрозуміли, що не задіяти її при такому експортно-імпортному потенціалі просто неможливо. І це потрібно робити", - вважає депутат.

Згідно з приблизним планом реалізації стратегії щомісячно будуть транспортуватися близько 10 тисяч контейнерів.

"Надходження в дохідну частину бюджету України будуть колосальними. Але головне - проект передбачає доставку товару до Одеського порту за 14 днів. Зараз малі перевізники витрачають на доставку 45 діб, що нерентабельно і дорого. Наше завдання - скоротити цей шлях і зменшити тарифи, щоб економічні партнери України менше витрачали на транспортні послуги", - пояснив С.Євтушок.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини