MENU

Голодна смерть у центрі Києва: продовження історії

4961 0

Щойно закінчився суд у справі Влади Подчапко, молодої мати, яка залишила двох малолітніх дітей на 9 днів у квартирі без їжі. Про це повідомив у своєму "Фейсбуці" уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба:

Її взяли під варту. Її адвокати намагались спростувати рішення суду, аргументуючи, що у неї маленька дитина. Але на той час вже було рішення про відібрання новонародженої дитини, тому старання адвокатів виявились марними.

У 20 років троє дітей (юридично від 2-х, а фактично від 3-х чоловіків). Влада - дівчина з багатодітної сім'ї, де була четвертою дитиною. Зі слів близького родича вона була у родині найлегковажнішою. Як наслідок - завагітніла у 16 років.

Дивлячись на її сторінки у соціальних мережах і чуючи відгуки родичів - ніхто навіть не міг уявити, що таке могло статися. Всі близькі у шоковому стані від того, що відбулося. Також вони хочуть брати участь у вихованні цих дітей. Всіх родичів та друзів будуть допитувати у ході розслідування. Сподіваємось, що стане відомо більше інформації про те, що трапилось.

З показів родичів, друзів та інтернет-листування Влади стало відомо, що вона постійно зверталась до них з проханням про фінансову допомогу, говорячи, що Аня (дівчинка, яка залишилась живою) має пухлину головного мозку і потребує постійного лікування (це лікарі спростували). Також, деякі з близьких родичів до останнього не знали, що у Влади повинна була з'явитися третя дитина.

Читайте також: Безработица молодежи как угроза нашей экономике

Патрульна Поліція повідомила, що викликів не було і що вони не виїжджали за цією адресою. Хочу ще раз наголосити, що інформація про виклик поліції, яка була оприлюднена у моїй попередній публікації була отримана з показів сусідів, які спочатку говорили, що чули, як діти плачуть і що поліція приїжджала, а вже наступного дня відмовлялися від своїх слів і не хотіли спілкуватись. Думаю, що коли допитають сусідів, буде більш зрозуміло, як було насправді.

Стан Ані поступово покращується. Сьогодні дівчинку вже планували перевести до звичайної палати, але вирішили все ж залишити у палаті інтенсивної терапії, щоб обмежити її контакт з оточуючими. Адже для Ані навіть найменша увага сторонніх - великий стрес. До речі, відвідати доньку приходив біологічний батько і бабуся.

Новонароджена дитина Влади у гарному стані. Доглядає за нею бабуся (мати співмешканця, від якого дитина)

Сьогодні засідала комісія з питань захисту дітей Голосіївської РДА, щодо вирішення питання про позбавлення батьківських прав. Було прийнято рішення про підготовку та подачу заяви до суду щодо позбавлення батьківських прав Владислави та Олексія, біологічного батька, відносно Ані.

Ця історія ще раз доводить, що під віртуальним благополуччям дуже часто може приховуватись величезна проблема, яка закінчується трагедією. Всім державним органам потрібно приділяти особливу увагу таким сім'ям, щоб запобігати подібним трагедіям.

Читайте також: Коммунальные долги довели молодого человека до самоубийства

Ми можемо звинувачувати Владу, але зараз нас більше цікавить, що ж все-таки відбулося у її житті і умовах, у яких вона росла, та що призвело до цієї трагедії. Саме ця інформація (хотілося б) допоможе нам у майбутньому не допустити подібних випадків.

Будьте уважні до життя чужих дітей і бережіть та любіть власних!

P.S. Фото з сторінки Влади у соціальній мережі


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини