Спілкування із державним апаратом як квест
Якщо сприймати своє спілкування з державним апаратом (навіть в часи електронного документообігу) як квест, то воно й нічого. За час свого з ним знайомства я ще ніколи не отримував одну й ту ж довідку за однією і тією ж адресою, вони весь час переїздять по Києву, і форми довідок весь час різняться, щоб не розхолоджувалися. Те, що вони тепер електронні, тільки додало захопливих питань у цей квест.
Читайте також: Ідеальний український чиновник: яким його бачить суспільство
Убив день не те, щоби з'ясувати, хто оновлює персональні дані на державному сайті й чому вони неповні, якщо в мене шість років нічого не змінювалося. Вже роздрукував кілька запитів, сплатив карткою з дому, бо так дешевше, цей лайфгак мені порадили досвідчені клерки, ні на крок до перемоги в квесті мене це не наблизило, але 20 грн зекономило. Матюкатися вже, звісно, хочеться, але я знаю, що такі квести за один день не проходять.
Іще один клерк підказав іще один лайфгак, теж сказав, що треба заповнити бланк, але бланків у них уже нема, документообіг же, треба шукати в інтернеті, але дуже ґречно скинув бланк мені на пошту. Тобто я знову пішов до свого компа й принтера, щоб роздрукувати бланк і повернутися, бо документообіг же. Тобто завдяки електронному документообігу мій пробіг на місцевості збільшився вже втричі. І це ще не кінець квесту.
Читайте також: Знай наших: реклама міста без реклами й інші дурниці
Завтра перевірятиму, чи спрацює лайфгак щодо бази даних. Головне, що нікого не чіпав, сиджу там само, роблю те само, що й шість років тому, й ось вам, маєте.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки