MENU

"Сороміцьки ховала очі". Як я летів одним рейсом з Корольовою

12133 0

Днями летів одним рейсом з, прости Господи, Наташею Корольовою, хай би їй язик її дурний відсох. Коли зустрів відьму в аеропорту о 5 ранку, думав, що причудилось. Але - ні. Таки вона. Згадав, що в'їзд в нашу державу путінській трубадурочці заборонений Службою Безпеки України, але зробили виняток і пустили на похорон бабусі.

Читайте также: СБУ разрешила Наташе Королевой приехать в Украину на похороны бабушки

І от думаю собі: гидко ж до чого!.. Етнічна українка. Вирощена і викохана на цій землі. Має красиве козацьке прізвище Поривай (Корольова - псевдонім). Але зреклась свого роду-племені, ставши мерзенним манкуртом, радше - манкуртизанкою (отакий придумав неологізм). І зреклась рідного ще до подій 2014 року. Згадайте, як Наташа стала членом партії "Єдіная Рассєя" і на концертах принизливо жартувала над українською мовою. Холєра ясна, прізвище Продавай їй пасувало б незрівнянно більше, ніж Поривай!

Остаточно зіпсувало настрій з самого ранку, коли мене з колегами (через Франкфурт летіли на сесію ПАРЄ в Страсбурзі) і московську запроданку посадили в одну маршрутку, яка їхала з терміналу до трапу літака.

Кажу до водія (голосно, щоб Корольова почула): "Добродію, треба обов'язково покликати священика і освятити машину, бо тут московські бєси...". Думав, присутні колеги-жінки з міжфракційного об'єднання "Рівні можливості" зроблять мені зауваження (вони весь час роблять мені якісь зауваження). Однак вони нічого не сказали. Мабуть, підтримують.

Сіли в літак. Наташа Продавай тихенько сиділа в бізнес-класі і сороміцьки ховала очі від тих, хто колись був її співвітчизниками - а нині є народом, який героїчно бореться з агресію Путіна, якому такі, як Наташа, співають холуйські оди.

Читайте также: Про "Наташу Королеву" Третьего рейха

Лечу і думаю: а чого б вітчизняним спецслужбам, користаючись нагодою, не затримати кремлівську профурсетку і не обміняти, скажімо, на Миколу Карпюка і Стаса Клиха? Тільки не треба, що я цинік, про похорон бабушки і т.д. Нічого людського по відношенню до нас у пропутінської наволочі немає. І ті ж скоморохи за право проводити свої концерти у попмпезному залі "Россія" і т.д. вихваляють терористів, які на Донбасі вбивають, ґвалтують і катують.

А тепер про головне. Летіла Наташа Корольова не через Мінськ у Москву, а через Франкфурт додому в Майямі, де вона постійно мешкає у вільний від гастролей час. Летіла не по паспорту гражданкі Російськой Фєдєрациі, а по green card USA. Оце і ціна "принциповості" путінських трубадурів. І трубадурочок.

Андрій ЛОЗОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини