8 березня давно втратило свій початковий сенс, – блогер
Восьме марта на моїй пам'яті ніколи не перетворювалося в "день, когда раз в году дарят мимозу, и возможно, рафаэлло". Мені пощастило працювати у чоловічих колективах і тусуватися в чоловічих компаніях, де регулярно влаштовують восьме марта:
"У мене є цукерка", – і простягає відрізану половинку на білій серфетці.
"Вот орешек, чтобы голова лучше работала", – зворушливо запихує жовте зернятко до рук.
"Хворієш? Зараз полікуємо", – колеги в своєму стилі піклуються про мій кашель.
"Ти голодна. Я миттю зроблю бутерброд", – коли аврал і нема часу.
"Я тебе підстрахую. Не хвилюйся", – коли треба упорядкувати робочий графік.
"Нервуєш? От сємкі є", – швидка терапія під час мозкового штурму.
Коли 8 березня хтось необізнаний принесе мені тендітні тюльпани, цукерки чи сертифікат в косметичний магаз -- візьму і подякую. Ще й пожартую, що є бонуси від того, що "я дєвочка".
Читайте також: Бракує досліджень про те, що значить мова для простих людей - думка
8 березня давно втратило свій початковий сенс: коли радянські чоловіки раптово помічали в сірих дебелих фігурах в цехах та корівниках – жінку. І намагалися бодай раз на рік задобрити її гілкою мімози чи флаконом "Белой сирени".
Тому робити вихідним 8 березня, бо це свято жінок, справді дурість. Таким чином, всі професійні свята теж могли б автоматично ставати вихідними. Гулять так гулять, тим більше народ у нас любить гульбенити по два тижні – на Різдво, на Великдень, на Трійцю тощо.
А так, у кожного є свій вибір. Дарувати чи не дарувати. Приймати чи не приймати. І врешті – розводити скандали про "отмену 8 марта" на цитаті В'ятровича чи ні)
PS/ 1 і 9 травня теж треба робити робочими. Хоча вихідні у цей час дозволяли зробити якесь змістовне турне в цікаві місця.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки