MENU

Хабар для кар’єри не перешкода?

2215 0

Боротьба з корупціонерами – це вироки хабарникам, а не піар і популістичні заяви.

Хабар для кар'єри не перешкода. Народний депутат України Дмитро Добродомов звернувся до   Генпрокуратури, СБУ та ДФС, аби органи надали інформацію щодо факту фіксації отримання заступницею керівника Одеської митниці Ареф'євою хабаря. Про це нардеп повідомив на власній сторінці у Facebook: 

"У жовтні 2015 року заступницю керівника Одеської митниці Л. Ареф'єву затримали на хабарі у розмірі 50 тисяч доларів.

Згодом Ареф'єву було призначено начальником відділу митного аудиту Департаменту аудиту ДФС у Києві: цю посаду пані Ареф'єва вказала при заповненні декларації за 2015 рік.

Читайте також: Коли вожді - крамарі

Також Л. Ареф'єва працювала заступницею начальника відділу організації митного контролю та оформлення Полтавської митниці ДФС, після чого її перевели до Києва, бо вона "успішно пройшла стажування".

Начальник внутрішньої безпеки ДФС не бачить правопорушень у роботі Л. Ареф'євої і вважає, що не має підстав звільняти її із займаної посади. Мовляв, історія з отриманням нею хабаря не має підтверджень.

Під час перевірки начальник управління Ю. Шеремет повідомив, що ніяких фактів підтвердження отримання хабаря Л. Ареф'євою немає: ні підозри, ні грошей ніяких, ні мічених купюр, ніхто не вилучав.

Боротьба з корупціонерами –  це вироки хабарникам, а не піар і популістичні заяви.

Тож я звернувся до Генпрокуратури, СБУ та ДФС, аби органи надали інформацію щодо факту фіксації отримання Ареф'євою хабаря. Чи відкрито кримінальне провадження, чи може вона перебувати на займаній посаді та які вжиті заходи".

Читайте також: "Затримання хабарників в Україні часто постановочні", –  експерт

Дмитро ДОБРОДОМОВ, народний депутат України,


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини