MENU

КВУ вибірково критикує політичні партії за користування російськими соцмережами

2146 0

Командою президента України Петра Порошенка створені й активно використовуються офіційні сторінки Порошенка у російських соціальних мережах "Одноклассники" та "ВКонтакте". Але, незважаючи на цей факт, Комітет виборців України чомусь вирішив вибірково покритикувати інші політичні партії за використання соцмереж. Зокрема, дісталося ВО "Батьківщина", Радикальній партії Ляшка та ВО "Свобода".  

Три із шести парламентських партій мають офіційні сторінки і активно використовують в своїй роботі російські соціальні мережі. Так, ВО "Батьківщина", Радикальна партія Олега Ляшка та "Опозиційний блок" мають зареєстровані сторінки у мережі "ВКонтакте", повідомив Комітет виборців України на власній сторінці у Facebook.

"Опозиційний блок" також має сторінку в мережі "Одноклассники". Серед позапарламентських партій офіційна сторінка у мережі "ВКонтакте" є у ВО "Свобода".

Ця інформація зазначена на офіційних веб-сайтах політичних партій.

Крім цього, персональну сторінку у мережі "ВКонтакте" має лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Читайте також: Отжатая у Павла Дурова сеть Вконтакте давно уже лежит под Кремлём

На відповідних сторінках ведеться активна робота із аудиторією, щодня публікуються 5-10 інформаційних повідомлень, додаються фото та відеоматеріали. До прикладу, у сторінки ВО "Свобода" у мережі " ВКонтакте" 21 тис. читачів, у сторінки Олега Ляшка –  89 тис. підписників.

"Ще 1 серпня минулого року СБУ рекомендувала українським громадянам відмовитися від використання російських соціальних мереж. Тому ми не можемо знайти жодного логічного пояснення, чому в мережі "ВКонтакте" активно працює, до прикладу, партія ВО "Свобода" і рекламує цю сторінку на своєму офіційному сайті", –  зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Читайте також: 10 заповідей сучасного українського політика

"Крім моральної сторони, активність українських політиків і партій у російських соцмережах містить низку прямих загроз. Зокрема, Росія може здійснювати інформаційні диверсії та втручатися у виборчий процес в Україні. До прикладу, поширюючи недостовірну інформацію від імені українських політиків чи партій", –  додав Кошель.

Нагадаємо, що в липні 2016 року в Росії було прийнято так званий "пакет Ярової" –  низку законів, які надають російським спецслужбам доступ до особистих даних користувачів соцмереж "ВКонтакте" та "Одноклассники".

Довідково (сторінки партій в російських соцмережах)

Петро Порошенко в "Одноклассниках" https://ok.ru/poroshenko.petro

Петро Порошенко  ВКонтакте https://vk.com/poroshenko.petro

ВО "Батьківщина"  ВКонтакте https://vk.com/vobatkivshchyna

"Опозиційний блок" ВКонтакте https://vk.com/oppositionbloc

"Опозиційний блок" в "Одноклассниках" http://www.odnoklassniki.ru/oppositionbloc

Радикальна партія Олега Ляшка https://vk.com/public58342469

Олег Ляшко ВКонтакте https://vk.com/o.liashko

ВО "Свобода" ВКонтакте https://vk.com/vosvobodaofficial

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини