MENU

Поховання податкової міліції – тільки перший етап. Що має бути далі?

2416 0

Не так важливо, що остаточно поховали Податкову міліцію, як те, що її похорон прискорить прийняття закону про Службу фінансових розслідувань, наголошує у своєму блозі на "Новому часі" інвестиційний банкір Сергій Фурса. Адже податківці дійсно кошмарили бізнес. І тільки цим і займалися, якщо дивитися на надходження до бюджету від їхньої діяльності.

Читайте також: Верховна Рада відмовилася реанімовувати податкову міліцію

Але біда в тому, що кошмарити бізнес можуть всі, кому заманеться. І СБУ. І поліція-міліція. І треба забрати в них ці можливості. СБУ повинна ловити шпигунів. І все. Поліція повинна ловити злодіїв і всіх, хто вийшов на свободу за законом Савченко. Й усе. Прокуратури взагалі у природі бути не повинно. Саме ці хлопці зробили для погіршення інвестиційного клімату України більше, ніж усі неприємності разом узяті, із путінськими найманцями включно. І покласти цьому край важливо для "кожного маленького українця".

І це дуже не подобається владі. Тому що хтось очолює поліцію і сидить на грошовому потоці від візиту маски-шоу своїх хлопців. Інший очолює СБУ і добре їсть завдяки діяльності маски-шоу від СБУ. І зрозуміло, що ніхто не хоче позбавляти себе такого прекрасного грошового потоку.

Тому сьогодні був тільки перший етап. Коли вдалося назавжди забути про податкову поліцію (чи не назавжди, по надобі знайдеш і в кадобі, а вже Хомутиннік та Южаніна і поготів). Складніше буде потім. Коли треба буде міністрові Данилюку (ось хто молодець, так молодець, у цій ситуації) пропхати закон про фінансові розслідування і не робити винятків, за які всі будуть боротися, щоб залишити повноваження саме для своєї структури. Й отут МВФ нам у поміч. 

Читайте також: Податкова реформа й 2016 рік – підсумки

І так, податки добровільно платити ніхто не хоче. Якщо не змушувати, то ніхто й не буде. Тому потрібен батіг. І потрібна заміна податкової міліції. Але цей батіг має бути цивілізованим. Тому що податковий департамент США бояться більше вогню не тому, що в них працюють морські котики. Як і окреслює Мінфін. Аналітики замість маски-шоу. Майже спецслужба бухгалтерів. Які озброєні комп'ютерами і дуже небезпечні.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини