MENU

Той, що дороги зробить: в Європу цією асфальтовою ріллею не доїдемо

2272 0

В Україні найгірші дороги у світі! Це – абсолютно точно. Такого більше немає ніде. Ні в Африці, ні в Азії, ні в найбільш диких і затурканих тьмутараканях. У нас і ще – в Росії. І це насправді значно глибше занурює нас в єдиний культурно-ментальний простір з окупантом, аніж книжки Прилєпіна чи кліпи Кіркорова.

Читайте також: Чому в нас почали масово ремонтувати дороги – думка

Будь-яка найщиріша євроінтеграція зламає собі шию в наших ямах і байраках. Не доїдемо ми в Європу по цій асфальтовій ріллі...

Я думаю, першим успішним українським президентом стане той, хто дасть країні нормальні дороги. Хай прогрес розвивається потроху і поступово (бо "все й відразу" вже пробували). От нехай зосередиться на дорогах і більше нічого не займа. Зробив дороги – всьо! Спасибі, до побачення.

Бо коли президенти беруться за все зразу, то виходить як у мультику "Вовка в тридевятом царстве": "Месите дрова, рубите тесто"... Ні чорта не виходить.

Читайте також: Добре, але погано. Чому українців обурює масовий ремонт доріг

Окрім іншого, завдяки цьому зміниться політична періодизація. Зараз президенти йдуть чередою так: падлюка номер один, падлюка номер два, абсолютна падлюка тощо... А так якісь позитивні підстави з'являться. "А! Це той, що дороги зробив", – казатимуть нащадки.

Віталій ЧЕПИНОГА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини