MENU

Міжнародний суд ООН у Гаазі розглядає позов України проти Росії. ВІДЕО

2127 0

У Гаазі проходить судове засідання Міжнародного суду ООН за позовом України до Російської Федерації про порушення міжнародних Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Трансляція доступна на сайті суду.

Очікується, що рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі про зобов'язання Росії з припинення протиправних дій проти населення Донбасу та Криму може бути прийнято через 1-2 місяці.

При цьому в повідомленні МЗС України зазначається, що рішення можуть винести вже протягом декількох тижнів. Як зазначають у Міністерстві закордонних справ України, запобіжні заходи для РФ дозволять Суду попередити погіршення ситуації і захистити цивільне населення протягом часу, необхідного для розгляду справи.

Читайте також: Украина и Польша подали иск против "Газпрома"

При цьому розгляд позову по суті продовжиться незалежно від рішення суду за запитом про застосування заходів, зазначили в МЗС.

Читайте також: Когда закончится война...

Очікується, що слухання про застосування тимчасових заходів триватимуть чотири дні. Україна представить аргументи в понеділок 6 березня та в середу, 8 березня. Російська Федерація представить свої аргументи у вівторок 7 березня та в четвер 9 березня. Слухання починатимуться кожного дня о 10 годині (11-а за Київським часом).

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости