MENU

Україна має торгувати меблями, а не лісом-кругляком, – Коновалюк презентував План перезапуску економіки

2578 0

Уряд має переорієнтуватися з обслуговування бажань МВФ на захист інтересів української економіки. Про це під час презентації "Плану перезапуску економіки України" заявив економіст, лідер ГО "Нова Україна" Валерій Коновалюк на ІХ Зимовій Студреспубліці.  

За його словами, замість виконання вимог зовнішніх кредиторів та перетворення країни на сировинний придаток, уряд має розпочати екстрений перезапуск економіки.

"План перезапуску економіки –  це ключове рішення, щоб уряд перестав ходити з протягнутою рукою та почав відроджувати власну промисловість і економіку. Йдеться про раціональний державний протекціонізм та економічний прагматизм. Про заборону на вивезення сировини та розвиток інфраструктурних проектів. Це нова індустріальна політика", –  зазначив Валерій Коновалюк.

Експерт наголосив, що план перезапуску економіки складається з 10 нагальних кроків.

Читайте також: Как контролировать вырубку леса

"Усі наявні та потенціальні партнери України мають розуміти, що ми будемо, насамперед, підтримувати національного виробника, а не іноземного. Держзамовлення будуть іти на українські підприємства, а виробники товарів з високою доданою вартістю будуть отримувати преференції від держави. Україна буде будувати дороги зі своєї сировини. Наша держава буде торгувати обладнанням, а не металобрухтом; макаронами, а не зерном, меблями, а не лісом-кругляком", –  наголосив Коновалюк.

На його думку, Україна все менше належить громадянам та все більше залежна від кредитів МВФ.

"Наша економіка протримається на індустріальній радянській спадщині максимум декілька років. Після чого, нас остаточно перетворять на відсталий сировинний придаток, аграрну колонію з 30 мільйонами громадян. Цю ситуацію можна виправити лише екстреним перезапуском економіки", –  підсумував Валерій Коновалюк.

Читайте також: "Безліс" VS "безтранш" або Як деградує наша економіка

"ІХ Зимова Студреспубліка" відбулася 10-13 березня у Чернівецькій області. Це платформа, яка об'єднує студентських лідерів, громадських активістів та експертів у різних галузях. На цих зустрічах студентство має можливість сформувати власну модель бачення розвитку держави. Головною темою цьогорічної Зимової Студреспубліки була "Індустріалізація України –  завдання покоління".

Раніше економічний експерт, лідер ГО "Нова Україна" Валерій Коновалюк заявив, що Україна має висунути ультиматум МВФ, який передбачатиме екстрений перезапуск економіки країни.

GAZETA.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини