MENU

Боротьба з корупцією від Тетяни Чорновол. Трохи історії

3321 0

Цей допис не є журналістською роботою - власне, я не маю зацікавленості досліджувати стиль життя Тетяни Чорновол. Але "в тусовці" чудово знають, що стиль її мислення - дуже далекий від іміджу непримиренного борця з корупцією, який вона обрала. Так, Тетяна присвятила чимало часу боротьбі зі вкраденим у держави "Межигір'ям", але коли сама мала можливість взяти собі землю під "маєточок", нехай і меншого масштабу - відкрито зізнавалася колегам, що такий шанс не можна випускати.

Кожен сам має вирішити, чи вірити у щирість її боротьби з громадськими організаціями, яка обурила навіть тих, хто не підпадає під нову вимогу щодо декларування. Особисто я - маю підстави не вірити.

------------------------

Для тих, хто вважає, що Таня Чорновол раніше була щирим антикорупціонером, і лише зараз скурвилася - невеличка історія про корупцію.

Читайте також: Тука прийняв "зашкварну" естафету від Чорновол - політик

2007 рік (чи навіть кінець 2006), Таня ще була журналістом і з нею цілком норм було спілкуватися. Ми тоді сиділи журналістською тусовкою МВЦ на Броварському проспекті, чекали на завершення якогось закритого з'їзду.

Це було до кризи, зарплатні в Ъ були нормальні, я ще мав трохи заощаджень і не мав іпотеки, як зараз. А тому - обговорював з колегами насущне - як би прилаштувати гроші, доки не накопичу на перший взнос для квартири. І тут доєдналася Таня і прямо сказала: слухай, тут є така схема: можна дати хабар і отримати землю в Криму, я саме планую їхати. Доєднуйся, щоби робити це разом.

При чому йшлося не про загальні речі, а про конкретику. Мовляв, є знайомий голова в селі Грушівка під Судаком, який це організує, і є якісь виходи власне на Судак; і там і там зроблять рішення про виділення паю. Перше - дешевше, друге - біля моря, дорожче, але "воно того варте, грошей треба бути дати менше за ринкову вартість землі". Жодної проблеми, до речі, "борчиня з корупцією" тут не бачила - розмова йшла не віч-на-віч, а відкрито.

Читайте також: Блокувальники побили і закидали яйцями депутатку Чорновол. ВІДЕО 18+

Вона саме збиралася їхати машиною до Криму (наскільки я пам'ятаю, казала, що їде з мамою) і їй було б зручно це робити з кимось. Дала час подумати ("Але погоджуйся, бо справа того варта"). Я, звісно, їй так і не перезвонив. Танунафіг. І, оскільки перетиналися ми не так часто, то навіть і не цікавився, як склалися її хабарницькі справи.

А вже згодом, після е-декларацій, з'ясувалося, що у Тані задекларовані дві ділянки в Криму. ЗМІ пишуть, що обидві - в Судаку. А я вангую, що одна в Судаку, а друга - в Грушівці.

Мораль? А немає моралі.

Сергій СИДОРЕНКО, редактор "Економічної правди"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини