MENU

Першоквітневий жарт від НКРЕКП, від якого зовсім не смішно

5973 0

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, 28 березня.

Нові тарифи, по суті, є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

У ці тарифи на розподіл газу фактично закладені витрати "Укртрансгазу" на транспортування газу магістральними газопроводами до газорозподільних систем (близько 23% в структурі тарифу).

За інформацією комісії, така абонплата на розподіл для найбільш поширеного типу лічильника (G4, 54% від загальної кількості абонентів і близько 80% від загального споживання по країні) в місяць становитиме близько 92 грн на місяць.

Ось що з цього приводу написав  Тарас Пісаржевський: 

"Говорив зі своєю матір'ю. Її реакція на цю інформацію, дослівно: "Ця влада хоче знищити український народ!".

Першоквітневий жарт від НКРЕКП, від якого зовсім не смішно - 92 грн. фіксованої абонплати на місяць фактично за повітря, не залежно від того, яку кількість газу було використано!

Для значної кількості людей літнього віку сумарна сума незрозумілого стягнення за рік – це практично розмір їхньої місячної пенсії.

Також варто очікувати, що це підвищення автоматично потягне за собою зростання вартості соціальних продуктів харчування, зокрема, підвищиться ціна на хліб.

Опалення знову подорожчає, оскільки теплогенеруючі компанії також сплачуватимуть за доставку, до того ж, значно більші суми, ніж населення.

Я вже з острахом, чесно кажучи, чекаю який "смішний" сюрприз ця влада підготує на 1 квітня 2018 року.

Можливо це буде Національна комісія з регулювання кисню, де кожен українець сплачуватиме окремо за кожен свій вдих легенями повітря і окремо для кожної особи (від малого до великого) буде введено екологічний податок за забруднення навколишнього середовища викидами вуглекислого газу?

Якщо-що влада має аж цілий рік часу для того, щоб підібрати "свого" довіреного юного кандидата на голову цієї комісії зі складу топ-менеджменту заводів "Рошен". Бажано з Липецької фабрики на Росії, щоб не зраджувати своїм традиціям.

Зважаючи на весь цей сюр (фактичний та потенційний), надалі можливі виключно два шляхи розвитку подій в Україні:

1. Цілковите знищення українського народу цією владою.

2. Бунт, який змітатиме на своєму шляху все, що має хоча б мінімальний асоціативний зв'язок з теперішніми керманичами.

Існує ще третій варіант – це дострокові вибори ВР та Президента. Це наразі найоптимальніший варіант для України. Але, зважаючи на всі наявні кроки влади, цілком зрозуміло, що вона не планує найближчим часом погодитися на такий крок".

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини