The New York Times отримала Пулітцерівську премію за публікації про Володимира Путіна
Колективу видання The New York Times присудили нагороду у номінації "Міжнародний репортаж" за низку публікацій про Володимира Путіна, у яких викривається його діяльність з "поширення російського впливу за кордоном".
101-ша церемонія оголошення Пулітцерівських лауреатів відбулась у Нью-Йорку 10 квітня, повідомляє Media Sapiens.
Найпрестижнішу нагороду сфері журналістики та літератури вручили у 21 номінації.
У номінації "Служіння суспільству" перемогли видання New York Daily News та ProPublica за серію публікацій репортерки Сари Райлі про зловживання поліції і незаконне виселення з будинків бідних меншин. На відміну від інших номінацій, тут переможець одержує золоту медаль.
Нагороду у номінації "Сенсаційний репортаж" отримали журналісти каліфорнійського видання East Bay Times за висвітлення обставин і наслідків пожежі у нічному клубі Ghost Ship, внаслідок якої загинуло 36 людей (тут таймлайн висвітлення).
Читайте також: Якою країною є Росія і як Україні її подолати
За "Розслідувальний репортаж" Пулітцера присудили журналісту Еріку Ейр з видання Charleston Gazette-Mail. Він писав про постачання наркотиками Західної Вірджинії – у цьому штаті зафіксована найвища смертність через передозування.
Нагороду у номінації "Роз'яснювальна журналістика" одержали Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, видання Miami Herald та McClatchy за публікації "Панамського архіву", в яких викриті офшорні компанії, які використовували відомі люди для ухилення від сплати податків.
Видання The Salt Lake Tribune нагородили за кращий "Місцевий репортаж", відзначивши низку публікацій, у яких викрито сексуальне насилля в кампусі університету штату Юта Brigham Young University.
У номінації "Національний репортаж" переміг Девід Ферентолд (David A. Fahrenthold) з The Washington Post: комітет відзначив, що журналіст створив "модель прозорої журналістики", висвітлюючи політичну кампанію Дональда Трампа, а саме перевіряючи, чи є правдивими його заяви про благодійну діяльність.
The New York Times отримала нагороду у номінації "Міжнародний репортаж" за публікації про Володимира Путіна, у яких викривається його діяльність з "поширення російського впливу за кордоном".
Читайте також: Чей героизм в журналистике чествовала Пулитцеровская премия
Пулітцерівська премія (The Pulitzer Prize) присуджується Школою журналістики Колумбійського університету у 21 номінаціях у сфері медіа, музики, драматургії з 1917 року.
Минулого року золоту медаль Пулітцерівської премії ("Служіння суспільству") отримала команда журналістів Associated Press за розслідування про те, як у Південно-Східній Азії (Таїланді та Індонезії) використовується підневільна праці задля вилову та поставки риби та морепродуктів на столи американських споживачів.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки