MENU

Показова євроінтеграція НСК "Олімпійський"

2692 0

Стосунки України та Європи найкраще втілені на прикладі реконструкції футбольного стадіону "Олімпійський". У бетон в граніт втілені.

Якщо пам'ятаєте, на Троїцькій площі перед стадіоном саме збиралися будувати великий торговий цент, яким прийшов час замінити ринок "Троїцький", як думали наші пепки з комерційною жилкою. Я не знаю які перспективи були в двох запланованих ц ньому ковзанок, басейнів і кінотеатрів, але нульовий цикл те будівництво вже пройшло, звели підвали з виходом із метро й перші поверхи, причому за українською звичкою про "тут я ще огірочки посаджу" – впритул до паркана стадіону.

Читайте також: Європейський трамплін: Україна вже там, а Європа вже тут

Мішель Платіні подивився на ці огірочки і сказав "ну ні, зносьте", безпека й усе таке інше, і ніякі запевнення, що в дні матчів супермаркет відкриватиме двері настіж, щоб пропускати вболівальників, не подіяли. Будівлю знесли.

Натомість з іншого боку стадіону зрили гору з тенісними кортами, залом гандболу-волейболу, надувною ковзанкою "Крижинка", двома трамплінами, спортивною сауною тощо, може, щось дріб'язкове забув. Усе те зрили бульдозерами аж до фортеці Косого капоніра й увіткнули гігантську кількаповерхову парковку для автомобілів, яка не працювала жодного дня, робилася для галочки, бо який же дурень у нас на футбол їздить власною автівкою, й навіть гранітні сходи, які до неї вели, після першого ж дощу обвалилися. Зате – все як в європах. Усіх вимог дотримано.

Був там недавно, вже підмиває дощами алею, в асфальті діри, в які можна провалитися з головою, бо гідротехнічні роботи не були сильною стороною підрядників, як усе, що добилося до Євро-2012.

Читайте також: Як у Європі? Не так, як у міфах про неї

Думаю, що всі намагання відмазатися від цієї непотрібної стоянки ті ж функціонери УЄФА на чолі зі Платіні стійко відфутболювали.

Знесли те, чим кияни користувалися десятиліттями. Недобудували те, що могло б давати прибуток. Зате вгахали тисячі-тисячі бетону й сталі в абсолютно непотрібного за нашими звичаями монстра. Заради двох тижнів футболу. Та ще й наша збірна всього раз виграла. Зате все як в Європі, да.

Антон САНЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини