MENU

День вишиванки: одягати чи ні?

1796 0

Тут пішло хвилею заламування рук та голосіння напередодні Дня вишиванки, що навкруги тотальне примушування одягати завтра вишиванку. Хтось скривиться, розгнівається, напише вбивчо-іронічних три речення, це підхоплюють і перепощують.

Так не одягайте самі, не одягайте на дитину і скажіть дитині, що, якщо вона не хоче, хай не одягає. Скажіть спокійно вчителю, що ви не хочете виконувати рознарядку чи примус.

Читайте також: У Києві відбудеться хода у вишиванках

Більшість таких заламувальщиків рук у свій час спокійною отарою ходили на демонстрації, багато хто ходив відділами, офісами та підприємствами на потрібні мітинги, я знаю, що в одній студентській групі лише двоє з двадцяти чоловік не ходили на проплачені мітинги. Молоді сучасні студенти. 

Кари ж не буде за неодягнену вишиванку, чого ж боятися? Краще власним прикладом показати внутрішню свободу і не слідувати масовці, якщо ви це так трактуєте.

Читайте також: Гравці канадської хокейної команди вийшли на лід в українських вишиванках. ФОТО, ВІДЕО

Що тут тоталітарного - одягти вишиванку у День вишиванки? Якщо якийсь вчитель чи директор обрав зверхній наказний тон, то це ж проблема конкретних педагогів.

У світі є купа спеціальних свят чи днів, до яких пасує якась форма одежі. Тулити скрізь совковість та тоталітаризм - як це все ж по-совковому.

Наталя ДІДЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини