Критерії успішності "стартап-проектів"
Стадія "стартап-проекту" має істотні переваги перед стадією "стартап-ідея". Як правило, концепція ідеї вже сформульована в конкретний бізнес-план і здійснюється перевірка роботи первинної бізнес-моделі "стартап-проекту".
На даному етапі новатор вже є менеджером проекту і має команду однодумців. В цей час команда стартап-проекту переживає період притирання характерів і перевірки на міцність реалій спільної роботи. Як за правило, це дуже сильно вбачається на результатах продажів в рамках обраної бізнес-моделі. Тут дуже важливо визначитися із завданнями і площиною відповідальності кожного члена команди. Таким чином, необхідно сформувати роботу команди «стартап-проекту» як єдиного злагодженого механізму.
Читайте також: 7 принципів технологічної революції майбутнього
Інвестування на стадії "стартап-проекту" є вельми привабливим для інвесторів і менш ризикованим ніж на стадії "стартап-ідея". Знову ж таки, для інвестора, насамперед, важливі взаємини і злагодженість команди "стартап-проекту" і лише після цього, сама перспективна бізнес-модель "стартап-проекту". Для того щоб розробити бізнес-модель "стартап-проекту" необхідно визначитися з цільовою аудиторією клієнтів, орієнтуватися в їх потребах що дозволить створити ефективний механізм продажу та забезпечить постійний прибуток.
Важливо відзначити, що переваги віддаються унікальним "стартап-проектам", які можуть спростити, полегшити, удосконалити роботу чого-небудь. Однак, набагато складніше отримати інвестиції на абсолютно новий продукт створення і реалізація якого є самим "стартап-проектом". Тут дуже важливою рисою менеджера проекту повинна бути його сила переконання і факти які можуть доводити затребуваність таких продуктів споживачами, зв'язок з можливими аналогами. В цілому, особистість самого проект менеджера, є мало, не головним чинником успіху в отриманні інвестицій. Як правило, це неординарні особистості, які можуть захопити ідеєю і повести за собою багатьох, мають чудову силу переконання і впливу на людей, працюють більше 12 годин 7 днів на тиждень, впевнені в успіху стартапу. Ці чинники є фундаментом плідної і тривалої співпраці з інвестором.
Читайте також: Неофіційний Google. Як насправді працює всесвітня корпорація
Так, на стадії стартап-проект найчастіше необхідні інвестиції для перевірки роботи бізнес-моделі, збільшення продажів, менеджмент, організацію роботи офісу, маркетинг. На цьому етапі перспективи отримати значні інвестиції набагато реальніше ніж на стадії "стартап-ідея", привабливими є "стартап-проекти" від 50000 USD і вище.
Не забувайте, що термін розвитку стартапу дуже короткий (6-12 місяців) і при наявності позитивних результатів, на всі вище зазначені критерії отримати інвестування на стадії "стартап-проект", можна вже сьогодні.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки