MENU

Бала: Рішення Стокгольмського суду доводить, що Тимошенко була права

11061 0

Про Стокгольмський суд.

Щоб не повторювати журналістам одне й те саме напишу тут свою думку про рішення Стокгольмського арбітражного суду стосовно позову "Газпром" vs "Нафтогаз".

1. Здивувався, коли побачив коментарі і заяви, що рішення доводить винуватість Юлії Тимошенко. Це технологічна помилка тих, хто вирішив знову підняти тему газової угоди 2009 року.

2. Навпаки, це рішення доводить, що Тимошенко була права, коли на всі звинувачення пояснювала, що був підписаний типовий договір з "Газпромом." Звичайно, що договір був вигідний Росії.

Читайте також: Газовий контракт Тимошенко передбачав перегляд угоди кожного року, але владі було вигідно платити - політик

3. Формула "бери та плати" була у договорах з іншими європейськими газовими компаніями. Якщо не помиляюсь, то німці, поляки, можливо ще хтось, виграли суди у Стокгольмі набагато раніше.

4. Чому Україна не подавала до суду? Я вже якось про це говорив і писав, чим більше Україна брала і більше платила, тим більше заробляли всі, хто мав причетність до газу.

Читайте також: Стокгольмська перемога: левову частку фінансових вимог "Газпрому" відхилено

5. При правильно побудованій технологічно інформаційній кампанії, Тимошенко, після такого рішення у Стокгольмі, зможе непросто закрити "газове питання", але й отримати додаткові політичні бонуси.

P.S. Я не є спеціалістом з питань газу, але, дещо тямлю у політичних технологіях.

Віталій БАЛА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини