Ветерани АТО вимагають у депутатів Житомирської облради скасувати рішення про передачу землі монастирю УПЦ
7 червня під стінами Житомирської обласної ради відбулась акція протесту проти передачі земель монастирю УПЦ (МП) у селищі Чоповичі Малинського району. На майдані Корольова зібралось кілька десятків людей, серед яких були і колишні військові-добровольці. Чоловіки стояли під гаслами "Колаборанти мають бути покарані".
Активістів обурило те, що депутати шляхом маніпуляції проголосували за виділення землі монастирю. «Нас обурив момент, як саме приймалось це рішення. Було голосування, спочатку 31 голос проголосував «за» проти передачі майже 24 га землі монастирю УПЦ Московського патріархату. І рішення не прийнято. Оголошується екстрена перерва на сесії. Проходить 40 хвилин, це питання ставиться на повторне голосування і вже 33 голоси і рішення проходить. А цих два голоси дала партія Блок Петра Порошенка «Солідарність», - сказав колишній боєць батальйону «Айдар» Михайло Сліпченко.
Мітингувальники потрапити до голови обласної ради Володимира Ширми та передали вимоги скасувати рішення про передачу землі монастирю УПЦ. «Це ті люди, які благословляли козаків, російських окупантів вбивати українських людей. І ми їх зараз підтримуємо. Ми даємо їм можливість, щоб вони тут зробили розсаду, щоб про свій «руський мір» розповідати. Ми просто готуємо для них підґрунтя. Ви знаєте, є приказка у кримських татар, вона російською мовою: «Не сажай березу у себя во дворе, придет русский и скажет, что это его земля», - сказав колишній боєць батальйону «Айдар» Енвер Веліляєв.
Читайте також: Геращенко закликала знести незаконну будову біля собору Воскресіння УГКЦ
Перед тим як піднятись до кабінету Володимира Ширми, мітингарі провели публічну «страту» опудала, яке за їх словами символізує недоброчесних чиновників та депутатів.
"Я вам одне обіцяю, що обов'язково ми це питання розглянемо на засіданні фракції", - запевнив Ширма. За його словами, проект рішення може бути внесений до порядку денного, якщо це запропонує хтось із депутатів облради. На це мітингарі відповіли, що готові "простимулювати" депутатів, навіть «не зовсім в конституційний спосіб".
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки