Українка Світоліна встановила новий національний рекорд у рейтингу WTA

1404 0

Українська тенісистка Еліна Світоліна поліпшила свій особистий рекорд ще на одну позицію і зайняла п'яте місце у світовій класифікації. Про це повідомляє Великий теніс України.

Теніситка Леся Цуренко, яка вперше в кар'єрі пробилася до третього кола на Відкритому чемпіонаті Франції, наблизилася до свого кращого результату в рейтингу (33-тє місце) і зараз знаходиться на 37-й позиції.

Відзначимо також, що лише один рядок відокремлює від повторення особистого рекорду і Ольгу Савчук. Українка посідає у парній класифікації 42-е місце (1980 очок) після виходу в свій дебютний чвертьфінал на турнірах Великого Шлема.

Фіналістка Ролан Гаррос румунка Сімона Халеп тепер посідає друге місце в рейтингу, а переможниця французького Шлема Олена Остапенко з Латвії починає новий тиждень з особистим рекордом – 12-й рядок.

У чемпіонській гонці Еліна Світоліна поступилася лідерством Сімоні Халеп, а також пропустила вперед чешку Кароліну Плішкову. Чемпіонка Ролан Гаррос Остапенко піднялася відразу на 21 сходинку і розташовується на четвертому місці. Замикає топ-п'ятірку Каролін Возняцкі з Данії.

У вісімці найсильніших у нинішньому сезоні на даний момент також перебувають француженка Крістіна Младенович, американка Вінус Вільямс і британка Йоганна Конта.