MENU

Депутати почали роботу над врегулюванням діяльності військово-цивільних адміністрацій

1147 0

Населені пункти на прифронтовій території щодня стикаються з великою кількістю проблем. Військово-цивільні адміністрації були створені для врегулювання цих питань. На практиці, діючий закон "Про військово-цивільні адміністрації" не достатньо адаптований до реалій життя на прифронтових територіях.

В деяких районах зустрічається двовладдя і конфлікт між ВЦА та органами місцевого самоврядування. В інших - повне безвладдя.

Через всі цю законодавчу неврегульованість страждає місцеве населення.

Читайте також: Переформатирование АТО: гибридный ответ на российскую гибридную агрессию

При Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування створено робочу групу з напрацювання змін до законодавства, що регулює роботу ВЦА.

Сьогодні на круглому столі відбулося обговорення проекту змін до закону "Про військово-цивільні адміністрації".

Могли висловити свою думку як народні депутати, так і представники виконавчих органів влади, органів місцевого самоврядування та ВЦА із зони АТО.

Читайте також: Чи існує альтернатива АТО?

Сподіваюсь за результатами обговорення проект буде доопрацьовано з урахуванням усіх зауважень та пропозицій. А Верховна Рада зможе отримати якісний законопроект для прийняття рішення, яке полегшить життя громадян, які вимушені проживати в прифронтових регіонах.

Наталія ВЕСЕЛОВА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости