ГПУ проти депутатської недоторканності. Альтернативний погляд
Сєкундочку. Не уходім, сідаємо рядочком. Повернемося до вчорашнього дня у ВР, коли відбувалося голосування за подання ГПУ на депутатів.
Спробую викласти і аргументувати альтернативний погляд на те, що знає вся країна. А вся країна знає, що у Верхній Раді, у цьому ісчадії ада, відбулося переслідування 5-ти депутатів, рідкісних подонків, за корупційні дії.
Мій альтернативний погляд у тому – що вчора насправді була реалізована технологія з порятунку репутації Президента і його команди, куди входить як фракція БПП, так і сам Генеральний прокурор.
Хочу зразу сказати, пишу це не як депутат, а як людина, яка більшу частину своєї професійної кар’єри мала справу з політичним піаром і політичними технологіями. Тому повірте, ми вміємо оцінить красівості в цій галузі, застившу, так сказать, музику. І вміємо віддавати належне генію людей, які, маючи на вході дуже складні обставини для репутації політкоманди, на виході дають їй чистий піар золотом.
Читайте також: Регламентний комітет визнав обґрунтованим подання на Добкіна
Почнемо «з дано в умовах задачки».
НАБУ, на яке президентська команда немає вирішального впливу, 7 чи 8 місяців з допомогою агента Катерини розкручувало справу, у якій фігурували двоє осіб – Розенблат і Поляков. Причому, у ролі абсолютного форварда, як ми знаємо з матеріалів, оприлюднених НАБУ, значився саме представник команди президентської БПП Розенблат. Якщо вірити відео від агента Катерини, пан Розенблат корумпував всю вертикаль влади, від ВР до регіональних прокуратур і якихось там місцевих органів влади. На цьому фоні Поляков виглядає мальчіком, який з-за футбольного поля подає м’ячик у гру.
Відверто кажучи, пред’яви щодо Розенблата настільки серйозні, що так чи інакше тінь падала, Господи прости, на Президента. Ну, там, політична відповідальність за список БПП, за фракцію і т.д. А тут ще регіональні прокуратури…
Уявляємо на мить, що у ВР вносяться подання лише на цих двох депів. З огляду на масштаб доказів проти Розенблата, думаю, такі хвацькі хлопці, які на льоту вміють ловити інформаційні хвилі - Ляшко і Лозовий, рознесли б у пух і прах будь-чию будку.
Як же це завдання було вирішене? Ще раз пишу – восторгаюсь.
У принципі, це класична технологія – у кризовій ситуації для репутації розмазати гівно на всіх картину. Розфукусувати глядача.
У нашому випадку технологія реалізована не бездарно, не лубочно, не по-ремісницькому, а з Божою іскрою.. Тому, що гівно розмазали на всіх не порівну, на тих, кого було не жалко і тих, на кого давно був зуб, - там намастили у три шари.
Для цього у кошик на розгляд парламенту було подано ще додано 4 подання. Понятно, да, замість того, щоб вся країна говорила про Розенблата, БПП і Президента, тепер країна говорить про подонків у ВР в цілому.
Повторю, восторгаюсь. Тому, що, хоч у НФ уже був один депутат, який потрапив на роздєлочну дошку – Поляков, ГПУ внесла для вірності ще одного – Дейдея, довісила, так би мовити, НФ негативу. Раптом, НФ проголосує за зняття депутатської недоторканності з Полякова і тоді виходить 1-1 з БПП. Але БПП при абсолютно негативних для себе умовах задачки мав залишитися на фініші, як ми пам’ятаємо, із золотим кубком, тому подання по ще одному корупціонеру партньору по коаліції НФ - зовсім не лишній.
Читайте також: Політик: Правила гри у цій країні порушують всі
РПЛу кинули подання на Лозового, хоча було ясно, що діло, у принципі, ледь не дохле. Але саме це і було потрібно. Лозового, як і Дейдея мали у ВР захистити фракції НФ і РПЛ, притягнувши на себе негатив «кругової поруки».
У цю міксер мав потрапити ще Добкін. Цей щоб точно викликати рвотний рефлекс від подій, які відбуваються у Раді. Шість депутатів – не п’ять. Чим більше говорять про інших – тим менше говорять про представника президентської команди Розенблата.
Віддаю належне генію людей, які все це придумали.
І у зв’язку зі ще одним. Саме перед голосуванням проти Полякова, у фб Холодницького, САП, з’являється повідомлення про намір найближчим часом внести подання на ще одного депутата. Не вірю у те, що пан Холодницький чисто випадково написав про це саме перед голосуванням проти Полякова. Весь мій досвід і всі мої знання протестують проти такої версії. Тим більше, що тим наступним депутатом виявився, «ха-ха» три раза, теж представник Народного фронту, як і сам Поляков, - Дзендзерський.
Очевидно, розрахунок був на те, що депутати НФ озвіріють чи злякаються, і відмовляться голосувати за зняття недоторканності з Полякова. Тому, що мета авторів технології була – не арешт Полякова, а репутаційна яма для НФ у разі не голосування. Ібо ми пам’ятаємо, що головне було намазати гівно товсти-претовстим слоєм на всіх, щоб за цими териконами не було видно некрасивісті президентської команди з Розенблатом.
Що, власне, і вийшло.
Восторгаюсь з ще одного приводу. Два роки у країні триває антикорупційна істерія. Сергій Лещенко, та навіть Саакашвілі – два роки розганяли і піарилися на темі боротьби з корупцією, а сьогодні пропрезидентська команда очолила тему, яка має тотальну суспільну підтримку. А той же Сергій Лещенко після виступів Генпрокурора лише пасивно тисне кнопки «за».
І тому, я впевнений, подань буде багато і різних. На ВР можна буде грати як на піаніно. Якщо, звісно, це піаніно, не розвалиться к їбіням. Я уявляю оті обіцяні 40 чи 50 подань на осінь – бляха, це ж таке поле для політичних ходів. Заздрю і дивлюсь гарячим жадним поглядом, ревнуючи до таких можливостей.
На завершення. Я не люблю серйозних постів. Особливо про політичні срачі. Але коли сьогодні на трибуну вийшов представник БПП Гончаренко і розказав, що БПП, на відміну від інших фракцій безгрішне і святе, бо не захищала своїх корупціонерів.
От тоді я вже, соррі, озверєл і щойно написав цей пост…
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки