Українка втретє в кар'єрі виграла чемпіонат світу з фехтування

2508 0

Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан виграла чемпіонат світу, який в ці дні проходить в німецькому Лейпцигу. У фіналі Мундіалю 26-річна уродженка Миколаєва здобула розгромну перемогу над суперницею з Тунісу - 15: 5.

Весь поєдинок пройшов за тотальної домінуванні українки, яка втретє в кар'єрі стала переможницею світової першості.

Раніше Харлан двічі вигравала "золото" чемпіонатів світу в індивідуальній шаблі і двічі перемагала в командних змаганнях.

Більшу частину стартів в цьому році Ольга пропустила через операцію на плечі, яку вона перенесла в жовтні 2016- го, і випала з тренувального процесу на три місяці.

Президент України гідно оцінив успіх нашої співвітчизниці, залишивши вітальне послання на своїй сторінці в Facebook.