Збірна України виграла шосте золото Всесвітніх Ігор – у стрибках на батуті

178 0

Українcький дует Наталя Москвіна і Світлана Малькова стали чемпіонками Всесвітніх Ігор у синхронних стрибках на батуті, принісши шосте золото до скарбниці української команди.

Цікаво, що кваліфікацію наша команда завершила з сьомим результатом серед 10-ти команд, а виграли відбірковий раунд китаянки.

Втім, фінальний етап все перевернув з ніг на голову – практично всі головні фаворити припустилися грубих помилок.

В результаті збірна Китаю опинилася на останньому місці у фіналі – 8-й позиції, а росіянки – на 4-й сходинці. Українки набрали 48,100 балів і стали першими! Срібло – у команди Азербайджану, бронза – у Нідерландів.