Право на захист
Сьогодні в Одесі невідомі з битами та пістолетом вчинили напад на підприємця. Декілька днів тому – в Дніпрі розстріляли учасників АТО, двоє людей загинуло. Близько тижня тому – в Києві біля торговельного центру з автомату було розстріляно людину.
ЗМІ тільки і встигають, що публікувати чергову новину про вбивства людей з вогнепальної зброї. Наскільки ми можемо бачити – це відбувається по всій країні.
Читайте також: Відомий адвокат з Дніпра у реанімації лікарні Мечникова з численними пораненнями
Система правоохоронних органів не може гарантувати безпеку громадянам, заяви речників МВС та інших структур є лицемірними на фоні того, що відбувається в країні. Їхня основна мета - зберегти монополію на насильство.
Українці, фактично, позбавлені права на захист свого життя та життя своїх близьких. На відміну від простих людей, злочинець завжди буде озброєний, і чинити йому опір буде просто нічим!
У зв’язку з цим нагальним питанням є легалізація короткоствольної зброї, аби кожен свідомий громадянин при нападі на нього не став легкою здобиччю злочинця, а міг гідно відповісти пострілом, що врятує життя, а може – й не одне. Право на носіння зброї це, звісно, складне питання, яке потребує широкого обговорення громадськості у контексті українського громадянства взагалі. Але те, що відбувається зараз - просто спроба відмахнутись від цієї проблеми.
Читайте також: Стрілянина в Дніпрі. Точка неповернення
Володіння зброєю є невід’ємним правом для повноцінного громадянина. Людина без зброї автоматично є урізаною в основному праві. Праві на захист життя.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки