MENU

Кремль: рейхсканцелярія американського фашизму

3287 0

Штатам дуже стидно, що у момент поточної  геополітичної турболентності, на ліберальному обличчі зразково показової демократії США враз вискочив прищ фашизму.

Криваві події, спричинені місцевими нацистами у містечку Шарлотсвілл, гнівно осуджені не лише істеблішментом, а й усім американським суспільством, яке завжди гордилося у вищій мірі міжнаціональною толерантністю. Мистецтву бути рівними у взаємній повазі американці учили усіх нас, а тут вистрелив доморощений фашизм.

Сказати, що це рецидив нацизму, було б несправедливо, бо саме США зіграли вирішальну роль у порятунку людства від гітлеризму. Радянський Союз поставляв десятки мільйонів гарматного м'яса, а Америка забезпечила, перш за все, економічно-фінансову міць антифашистської коаліції.

Але то минувшина. Звідки взялися у США фашисти у даний поточний момент?

Давайте назвемо їх поіменно.

Лідер, як виявилося, невмирущого і печерного Ку-клукс-клану Devid Duke. Майже Дуче.

Лідер расистської Традиційної робітничої партії Метью Heimbach. Мало не Гейдріх.

Лідер нацистського Університету Національної політики Річард Spenser. Ідеолог із претензією на роль Геббельса.

Усі вони були у Шарлотсвіллі і керували міжрасовим побоїщем.

Читайте також: Як Кремль хаотизує Україну, і хто йому допомагає

Фашизм — це спочатку ідеологія, а потім уже насильство і народовбивство. Тому у  задачі питається — хто надрочив американців стати фашистами?

І усі вони в один голос називають свого вождя — Олександр Дугін. Сучасний кремлівський Гіммлер, який проголошує зверхність Росії над усім світом, як це робилося у Баварії всередині минулого століття. У внутрішньому вжитку - головний ідеолог сучасного російського великодержавного шовінізму, який взяв на озброєння кривавий режим московських  окупантів України.

У зовнішньому вжитку Дугін —  загальновизнаний серед фашистів усіх країн теоретик і основоположник.

За посадою цей глобальний людиноненависник — радник керівника Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації Олександра Наришкіна.

Фашисти — з обох берегів Атлантики — Дугін і Спенсер — мали зустрітися нещодавно у Європі на світовому зборищі молодчиків, але зустріч на Дунаї (майже як на Ельбі) зірвалася, оскільки кремлівський нацист підпадає під санкції як один із стовпів кремлівського режиму і виїхати за межі московсько-ординського рейху не може.

Читайте також: Коли мир гірший за війну

Зате якщо ви би зайшли у партійний офіс головного провідника Ку-клукс-клану Дюка,  то там висить портрет натхненника і вчителя. Товариша-містера Дугіна.

Геймбач нещодавно проводив з'їзд своєї Традиційної робітничої партії, і знаєте, як зборище розпочиналося? Із привітання голови фашистського інтернаціоналу, дорогого товариша Дугіна.

Із теоретиком — розібралися. А тепер про найголовніше — хто в американських фашистів ікона? Звичайно, можна було би повісити портрет  Гітлера  чи Муссоліні, але резонно поміркувати — нащо нам трупи, коли є живе божество.

Американські фашисти не приховують — їхньою іконою є Володимир Володимирович Путін.

Спенсер мало не кожного дня згадує його у своїх блогах і на своєму сайті, і  від його писанини попахує навіть нездоровою любов'ю, хоча фашисти теоретично проти гомосексуалізму.

Геймбач на своєму з'їзді так і сказав: “Путін є лідером нацистів усього світу”. З'їзд, до речі, проводився під двома прапорами — під партійним і під триколором, який стає уже знаменом для лозунгу “Фашисти усіх країн, єднайтесь”.

“Росія — це духовна біла сила сучасного світу!” - проголошує фашист Спенсер.

 “Росія — ключова країна для виживання білої раси” - декламує головний ку-клукс-клановець США Дюк.

 “ Я вірю, що Росія є лідером вільного світу” - це цитата очільника партії американських нацистів Геймбача.

Дуже вичерпно. Аж якось не випадає коментувати. Хіба що завершити цей ідеологічний сказ фактом, який мав місце під час кривавих подій у Шарлотсвіллі: американські нацисти робили свою чорну справу, скандуючи - “Russia is our friend”.

Друг, товариш і брат.

Читайте також: Будет ли Донбасс Украиной или Украина станет Донбассом?

Автор книги “Росія і західні крайні праві” Антон Шеховцов підводить риску для  Newsweek: “Зв'язки між американськими і російськими фашистами є давніми”.

 Аналітик Агенства національної безпеки США Джон Шінглер акцентує, що саме Росія дає американським фашистам оновлену ідеологію та енергію.

Енергія, як відомо, — то така штука, яка переходить з одного виду в інший і нікуди не зникає. І передається розмаїтими способами. Так сталося, що містер Спенсер має за дружину місіс Ніну Купріянову, відому, як kremlin troll leader під ніком Бичантіна.

Випадково вона є перекладачем містера Дугіна, який є випадково радником містера Наришкіна, який є випадково начальником усіх московських шпигунів на посаді обер-шефа Служби зовнішньої розвідки РФ.

У нас прийнято зі всією класовою ненавистю ритися у побутових деталях — де живе, на чому їздить партійний бос, де взяв гроші?

Як виявилося, бос Ку-клукс-клану Дюк живе не тільки за океаном, а й у Москві, де  має розкішну явочну квартиру, правда, у  приватній власності.

Василь БАЗІВ для UAINFO

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости