Козлова стала єдиною українською тенісисткою, яка потрапила на US Open через кваліфікацію

1026 0

У Нью-Йорку завершилися матчі кваліфікації Відкритого чемпіонату США з тенісу, де єдиною українкою, яка пробилася в основний турнір стала Катерина Козлова, повідомляє офіційний сайт турніру.

Козлова в фінальному матчі кваліфікації зійшлася з Ганною Кароліною Шміедловой зі Словаччини.

Суперниці на рівних провели перший сет, але у вирішальному геймі - тай-брейку - наша спортсменка несподівано поступилася з великим рахунком 6: 7 (1: 7). Але, вже у другій партії Козлова заволоділа ініціативою (3: 0), дозволила суперниці швидко зрівняти рахунок, але реалізувала свою перевагу в кінцівці партії.

А в третьому сеті Козлова знову виграла три гейми на старті і довела сет до розгромної перемоги - 6: 7, 6: 4, 6: 1. Гра тривала 2 години 25 хвилин. Раніше сьогодні в фіналі кваліфікації в чоловічому турнірі програв Сергій Стаховський, який поступився в трьох партіях Вацлаву Сафранеку з Чехії - 6: 3, 5: 7, 1: 6.