MENU

Це 23 війна, яку Московія веде проти України

2852 0

Це 23 війна, яку Московія веде проти України. Бо русскій міръ не можливий без Києва. Бо у їхньому імперському міфі немає права українців на свою державність.

Україна може перемогти лише, якщо боротиметься з усіх сил на чотирьох фронтах: мілітарний, економічний, інформаційний, дипломатичний.

Читайте також: Вектор в путинской России изменился

Мілітарний - розвивати обороноздатність, захищати свої території і свої кордони; породжувати військову аристократію як головну еліту країни за зразком США, Ізраїлю, Японії і т.д.

Економічний - дати кожному громадянину роботу, нормальну зарплату і гідне життя. Дати пенсіонеру із серйозним трудовим стажем - високу пенсію, а талановитому студенту - стипендію, за яку можна жити. Без хліба важко мислити високими категоріями. Успіх ворога на Донбасі - тотальна бідність і катастрофічне безробіття.

Читайте також: О двух разных народах

Інформаційний - кожен патріот має пропагували співгромадянам здорові українські цінності. Захищати нашу мову і нашу культуру. Захищати наше право на самоідентифікацію. Захищати націю від ворожої брехні. Переконати українців, що вони - таки українці.

Дипломатичний - вміти казати "ні", коли це доцільно. Не дати наддержавами остаточно перетворити Україну ц свою розмінну монету.

Андрій ЛОЗОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини