MENU

Небоженко: Будівництво американцями бази в Очакові – потужний удар по РФ, значно серйозніший, ніж перемога російських військ під Іловайськом

3299 0

Доки Росія намагається зберегти конфлікт на Донбасі в замороженому стані, США беруть участь у зведенні військової бази для українського флоту в Очакові Миколаївської області, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"США хочуть здобути стратегічні переваги, використовуючи конфлікт на Донбасі. Водночас Волкер (спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер. – "ГОРДОН") прекрасно розуміє, що Україна не зацікавлена в замороженому конфлікті, оскільки майже щодня на сході країни гинуть наші солдати й офіцери. Хоча, поки ми обговорюємо заморожений конфлікт на Донбасі, американці будують військову базу в Очакові. Це потужний удар по РФ, значно серйозніший, ніж перемога російських військ під Іловайськом. Москва намагається зберегти конфлікт на Донбасі в замороженому стані, але Захід наступає. І робить це набагато успішніше. Росія так і не змогла дійти до Очакова, а американці вже там. Тому не можна сказати, що ситуація не змінюється на користь України. Просто про це поки що намагаються не говорити", – підкреслив Небоженко.

На його думку, питання врегулювання ситуації на Донбасі впирається в Мінські угоди, які невигідні Україні.

Читайте також: Украина навсегда вышла из империи

"На Донбасі вже заморожений конфлікт. Усе впирається в "Мінськ". І насправді заморожений конфлікт на Донбасі має свою назву – Мінські угоди. Головне в них – Росія залишає за собою методи управління окупованими територіями та тисне на Україну. І другий момент – у разі бунту Києва Москва має право відновити конфлікт. Ось що таке Мінські угоди. Тому вони нам не підходять. Думаю, Волкер теж не хоче замороженого конфлікту на Донбасі. Насамперед тому, що в нас украй неефективне керівництво країни. До того ж населення втомилося від цього стану "ні миру, ні війни". І не забувайте, що ми регулярно зазнаємо втрат на фронті", – підкреслив Небоженко.

Читайте також: Москва визначилася з майбутнім Донбасу


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости