MENU

Європа любить гроші, або чому РФ впливає на процеси в західних країнах

713 0

Вплив Росії на процеси в європейських країнах часто не такий суттєвий, як про це пишуть ЗМІ. Водночас, коли вигода очевидна, ватро пам’ятати, що "Європа любить гроші". Такої думки притримується політичний аналітик Олександра Решмеділова.

Читайте також: Почему о Крыме нужно говорить сегодня и сейчас

"Я не прихильник теорій змов. Але! Можу сказати, що багато процесів у європейських країнах проходять не без участі Росії. При цьому "закільцьовувати" все на РФ я б не стала. Тоді все було б занадто просто", - розповіла вона.

"Насправді, все доволі складно. Європа любить гроші і свої інтереси. Там, де вигода очевидна, гострі політичні питання пом’якшуються", - зазначила експерт.

Читайте також: Угорщина блефує. Україні не загрожують санкції в рамках Угоди про асоціацію

При цьому політолог розповіла, що ті ж таки угорці часто не задумуються, наскільки глибоко їхній ринок пронизаний російськими послугами і продукцією. Зокрема, стверджує Решмеділова, навіть в невеликих угорських селах є російський "Сбербанк", а майже в кожній бібліотеці будь-якого європейського міста можна знайти російську літературу.

Ухвалюючи рішення про антиросійські санкції, країни ЄС, звичайно, приймають до уваги те, що проти України здійснено акт агресії, але при цьому, вважає експерт, вони намагаються як можна менше зашкодити своїм інтересам.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости