MENU

Паспортна трагедія

3515 0

В Угорщині та Румунії є свої маленькі трагедії. Свого часу ці країни намагались рясно роздавати паспорти ледь не кожному українцю, особливо у прикордонні... Ясна річ, що представник кожної європейської країни спить та мріє бути маленьким путіним, ввести кудись війська, когось до чогось змусити та віджати начебто "своє" назад.

І дійсно, здавалось би громадяни прикордоння толпами отримали паспорти ЄС, а отже вже завтра побіжуть міняти прапори на сільраді.

Читайте також: Венгрия нам друг, но Орбану пора вырастать

Але є одне але. Вся геополітична хитрість наштовхується на місцеву хитрість. Паспорта взяли, здобули для себе такий собі безвіз раніше за інших і поїхали працювати, але не в Будапешт чи Бухарест, а далі в Західну Європу, де також працюють справжні угорці, поляки чи румуни. І замість нової території, отримав Орбан і Ко декілька сот тисяч номінальних громадян, що ніколи не виїжджали до великої метрополії та просто заробляють собі на життя десь на Заході.

А сюди додається неможливість зібрати великий танковий кулак, висадити десятки тисяч солдатів десь чи бодай провести якусь хитру прикордонно-диверсійну операцію. При всій імітації могутності, наші найрадикальніші сусіди сидять на дотаціях ЄС. І всі могутні геополітичні рухи можливі тільки в певних рамках.

Читайте також: У чому реальна причина різкого загострення стосунків України із сусідніми державами

А загалом, пане Орбан, почекайте! Наші ще підуть оформлювать пенсії на всякі фіктивні документи, що їх отримали у прикордонних селах по угорську сторону кордону.

Антон ПАВЛЮШКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини