MENU

Хто замовив вбивство Окуєвої?

2020 0

За останній час ми бачимо три замахи, з жертвами, де в якості припущення у всіх трьох випадках прямо або побічно, простежується чеченський слід. Я маю на увазі вбивство Тимура Махаурі в Києві, замах на Ігоря Мосійчука, хоча там загинули інші люди, і вбивство Аміни Окуєвої. Про це у своєму блозі на сайті "Новое время" пише політолог Володимир Фесенко.

Існує версія, що одна з можливих причин замаху на Мосійчука може бути пов'язана з тим, що він висловлював образи на адресу Рамзана Кадирова, стріляв у його портрет і так далі. На Окуєву і її чоловіка вже було скоєно замах в червні цього року. Схоже на те, що зацікавлені в їх загибелі особи наймають когось із криміналітету, хто готовий за гроші виконувати таку роботу і має відповідні навички. Зв'язки у них в кримінальному світі є. Тому, думаю, що цією «чеченською» версією зараз потрібно займатися максимально активно, виявляти, яким чином і через кого можуть працювати спецслужби Чечні.

Читайте також: Убивают не только "видных фигур". Убивают самых обычных людей. Это – наша действительность

Кадировське оточення, швидше за все, працює самостійно, навіть без координації ФСБ. Кадировці здійснюють акти помсти навіть у Росії і за її межами, а тепер, на жаль, і на нашій території. Відповідно, потрібно посилювати заходи безпеки щодо потенційних об'єктів такої помсти.

Якщо ж говорити про теракти в цілому, то це – наслідок того, що активізувалася війна спецслужб. Нагадаю, влітку цього року загинули представники українських спецслужб. Це лише говорить про те, що по мірі відносної стабілізації військової ситуації на Донбасі (а вона відбувається в режимі військових дій малої інтенсивності і умовного «напівперемир'я»), набирає обертів війна спецслужб – як всередині неконтрольованих територій, так і всередині України. Це факт і наша сувора реальність. І, на жаль, це буде тривати.

Читайте також: Власть в очередной раз показала свою ничтожность и слабость – блогеры про убийство Окуевой

Я лише бажаю спецслужбам України активізувати контррозвідувальні дії і мінімізувати прояв таких випадків. Головне, щоб їх стало менше. Частково, судячи з деяких заяв, потенційні теракти нейтралізуються. Але панацеї в цій ситуації немає. Про це говорить і міжнародний досвід, включаючи навіть ті країни, де спецслужби працюють дуже ефективно, наприклад, Ізраїль. Теракти відбуваються і в Європі. Якщо вже хтось вирішив використовувати терористичні методи, застрахуватися від цього і повністю заблокувати неможливо.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини