MENU

Український Facebook "трохи зламався": що робити, аби виправити помилку в стрічці під час публікації постів. ФОТО

2658 0

Учора й сьогодні зранку багато українських SMM-спеціалістів зіткнулися з досить неприємним багом у роботі Facebook-стрічки. Проблема, судячи з усього, у відображенні символів Unicode.

Як повідомляє  AIN, під час публікації постів із прикріпленим лінком на текст (статтю, інтерв'ю, оголошення) замість тексту відображаються послідовності, якими кодуються певні літери кириличного алфавіту. Відповідно, замість назви і початку статті підписники групи бачать абракадабру в такому стилі:

SMM-ники обговорюють цю проблему в профільних групах. Одне з найбільш очевидних рішень: прогнати лінк через рідний Facebook-дебагер, перш ніж публікувати пост.

Є й інший спосіб: ним із редакцією AIN.UA поділилася SMM/веб-редактор програми "Схеми", "Радіо Свобода" Любов Багацька.

Читайте також: Як Facebook відмовився від України й що з того вийшло

"Перш ніж постити, потрібно прогнати лінк через дебагер. Потім, коли пост вже опубліковано, якщо виникла така проблема, потрібно зайти в меню поста і натиснути Refresh share attachmentщоб оновити вкладене посилання - ред.). Це потрібно зробити відразу після того, як ви запостили запис. Якщо будуть перепости, тільки самі користувачі, які перепостили запис, зможуть його виправити", – радить вона.

Читайте також: Кібервійна: що Україна може запропонувати світові

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости