MENU

Ставка Президента в Одеській області на досвідченого менеджера дала свої результати уже через рік – експерт

625 0

Перехід від епатажних спічів губернатора Саакашвілі до рутинної роботи губернатора Степанова в Одеській області, дав серйозні показники практично за всіма параметрами – вважає політолог Володимир Фесенко. 

«Практично через рік після призначення, ми бачимо наскільки різні стилі менеджменту у очільників Одеської області. 

В той же час, суха статистика, а не медійні виступи та ефіри, на стороні нового очільника, через що більш дієвим виявився не популізм, а реалізація конкретних проектів: скандали змінилися вирішенням конфліктних ситуацій і це дало разючу різницю в економічних показниках» – зазначає експерт. «Логічно, що якщо керівник займається власним політичним піаром, то він більшість часу проводить на київських ток-шоу, а для координації економічних і соціальних програм потрібно знаходитися «на землі» та ближче до громадян.

Згідно статистичних даних, у 2017 році темпи зростання промислового виробництва в три рази вищі, ніж у часи попередника (16,8% проти 5,8%). Зросли також обсяги транспортних перевезень – зріст становить 7,8%, тоді як при Саакашвілі цей показник становив мінус 0,8%. Змінилася також ситуація на митниці, порядок на якій обіцяв та не довиконав екс-очільник. У порівнянні з періодом Михеїла Ніколозовича показник при Степанові склав +60% митних платежів, що дало також можливість виділити рекордні за всю історію регіону 1,6 млрд грн на будівництво доріг.

Ці цифри, та зростання капітальних інвестицій в Одесі можна сказати «грають на руку» нинішньому губернатору. Область політично непроста, тут усі ще пам’ятають і зіткнення 2014-ого року, та і близькість кордону додає ризиків. Проте спокійна робота керівництва області не дає підстав для великих протестних акцій. Згадаємо, що спроба провести подібну до київського псевдомайдану маніфестацію, в Одесі тривала під стінами ОДА менше години. Кілька десятків людей, що зібралися на ній – розійшлися досить швидко. Важко протестувати там, де «заяви» про невдачі та спад можна перекривати конкретними аргументами економіки» – резюмує Фесенко.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини