MENU

Uber та NASA запускають мережу літаючих таксі

1269 0

Компанія Uber і НАСА уклали договір про створення мережі літаючих таксі. Uber оголосив про плани тестування польотів в Лос-Анджелесі в 2020 році, пише BBC.

Uber зробив крок вперед в рамках свого наміру зробити літаючі таксі реальністю, підписавши контракт з NАSА на розробку програмного забезпечення для їх управління. Директор відділу виробництва Uber Джефф Холден заявив про це рішення на веб-саміті в Лісабоні.

Uber стверджує, що завдяки літаючому таксі поїздка, яка на машині займає 80 хвилин, скоротиться до чотирьох.

"Щоб зробити цей проект безпечним та ефективним, потрібно фундаментальна зміна в технологіях управління повітряним простором. Поєднання досвіду розробки програмного забезпечення Uber з багаторічним досвідом роботи в космічному просторі NАSА є важливим кроком для вирішення цієї проблеми", - заявив Холден.

Читайте також: Пять самых популярных мифов об Uber

Uber планує використовувати як пілотовані, так і безпілотні літальні апарати. Літаюче таксі можна буде викликати за допомогою програми, як і звичайне. Льотні випробування нової служби таксі планують почати в 2020 році в Лос-Анджелесі, а запуск проекту намічений на 2023 рік.

Читайте также: Таксі: перехід з "темної сторони" на бік світла

Експерти сумніваються в успіху проекту, тому що компанії доведеться зіткнутися з низкою серйозних проблем.

"Технічно це можливо, але це не означає, що це можливо з точки зору відкриття повітряного простору. Існують проблеми, пов'язані з тим, як такий транспорт буде контролюватися, страхуватися і реєструватися. Uber позиціонує себе як бренд майбутнього. Це може бути скоріше маркетинговим ходом, ніж реальним продуктом", - каже професор Університету Бірмінгема Девід Данн.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости