Десантники продовжують підвищувати вогневі навички на полігоні. ФОТО
Військовослужбовці підрозділів однієї з окремих десантно-штурмових частин продовжують виконувати заходи бойової підготовки та навченості. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО
Цього дня воїни-десантники виконували вправи в комплексі з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Стрільбу з автомата вояки виконували з місця з різних положень, по цілях, які з’являлися на різних відстанях.
Крім того, відпрацьовували вправи стрільб по гонгам – це спеціальні сталеві мішені, які видають характерний звук у момент влучання кулі. Вправа, хоч і виконується з місця, але досить напружена: згідно з умовами виконання, бійці навчаються працювати з обмеженим боєкомплектом, який розміщений у різних місцях екіпіровки. Вони змушені постійно вести спостереження і контролювати свої дії та кожен постріл. До того ж, місце, де з’являються мішені, невідоме військовослужбовцям.
Читайте також: Українські військові допомогли відновити подачу електроенергії на Луганщині. ФОТО
– Вояки самі визначають важливі цілі у "своїх" секторах і вражають їх насамперед, навчаються переносити вогонь на різній відстані, тренують "окомір", – розповідає офіцер-десантник на навчальному місці.
Вправа стрільб із пістолета – теж мала свої особливості. Адже десантники виконували вправу зі швидкісної стрільби. За визначений час необхідно було вибити певну кількість білів. До того ж, робили це з різних положень, зокрема й коли бійці стоять спиною до мішеневого поля, а мішені мають незначні відмінності, що вимагає від особливої уваги.
Читайте також: Снайпери загарбників і далі стріляють в українських вояків, прикриваючись "живим щитом"
– Пістолет є індивідуальною зброєю військовослужбовця, офіцера, й у критичній ситуації, наприклад, під час раптового нападу, саме ця зброя буде в руці першою. І тому ми тренуємо наших бійців максимально швидко і правильно вихопити зброю з кобури і зробити перший постріл із будь-якого положення. А вже потім – за ситуацією, вести прицільну стрільбу, – ділиться особливостями вправи інструктор.
Особлива увага була зосереджена на підготовці розрахунків крупнокаліберного кулемета ДШК. Десантники, залучені до проведення бойових стрільб, вивчили основи та правила стрільби, заходи безпеки під час користування кулеметом, а вже потім почали напрацьовувати практичний досвід, під час проведення навчально-бойових стрільб. У перерві під час занять бійці розповідають: "Наш досвід бойових дій показує, що вогнева міць великокаліберних кулеметів є сильним аргументом на полі бою. Тому кожен із нас повинен вміти у критичній ситуації замінити один одного, виявити та негайно усунути можливу несправність і відкрити вогонь".
Стрільби на полігонах проводять із суворим дотриманням заходів безпеки під пильним наглядом досвідчених інструкторів і керівників занять.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки