MENU

Донецька фільтрувальна станція – за крок до катастрофи

2979 0

Міжнародні спостерігачі СММ ОБСЄ під час перебування на Донецькій фільтрувальній станції (ДФС) вкотре зафіксували результати нещодавніх обстрілів із боку загарбників ОРДО. Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації

Читайте також: Російські окупанти й колаборанти ігнорують загрозу техногенної катастрофи на Донеччині

Відповідно до звіту СММ ОБСЄ від 5 грудня 2017 року, на території ДФС було зафіксовано три місця влучання й залишки мін калібру 120 мм. За оцінкою спостерігачів обстріл вівся з південного сходу (з напрямку позицій російських окупантів і колаборантів ОРДО).

Необхідно зазначити, що влучання в один із резервуарів із високотоксичним хлором на Донецькій фільтрувальній станції неминуче призведе до загибелі всього живого навколо станції та залишить без водопостачання населення цілого регіону.

Читайте також: Загарбники збільшили кількість обстрілів Донецької фільтрувальної станції

Українська сторона СЦКК наголошує: незважаючи на брехливі заяви ватажків загарбників ОРДО, факти, що висвітлені у щоденному звіті СММ ОБСЄ, беззаперечно вказують на справжніх злочинців, які, нехтуючи Мінськими домовленостями, ведуть регіон до техногенної катастрофи.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости