Феєричне повернення. Українка Віта Семеренко завоювала бронзу на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі

1500 0

У французькому Ансі завершилася спринтерська гонка серед жінок в рамках старту третього етапу Кубка світу з біатлону. Українка Віта Семеренко закрила всі мішені і показала непоганий хід, особливо на останньому колі, що дозволило їй випередити суперниць і утримати за собою третє місце.

Зазначимо, що це перша медаль Віти після повернення з декретної відпустки.

"Феєричне повернення Віти Семеренко на вершини світового біатлону – триває! Вітаю з першим індивідуальним подіумом в сезоні. Наша біатлоністка завоювала бронзову нагороду в спринті на етапі Кубка світу з біатлону у Франції. Відзначимо й бездоганну стрільбу Віти – нуль промахів", – написав у Facebook міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

7 секунд Віта програла срібному призеру німкені Лаурі Дальмайєр, яка поступилася ще 34 секундами переможниці – Анастасії Кузьміній зі Словаччини.

Сестра Віти – Валя Семеренко – майже всю гонку показувала аналогічний результат, але на фінальному відрізку не змогла витримати темп і фінішувала лише 7-ю.

Інші українки не порадували результатами. Лише Юлія Джима потрапила в очкову зону, посівши 27-е місце з двома промахами. Анастасія Меркушина — 45-та (1 промах), Олена Підгрушна — 49-та (3), Ірина Варвинець — 61-ша (1).