MENU

Вірус, що захопив український Facebook, майнить криптовалюту через заражені комп’ютери

3716 0

У Facebook масово почали приходити повідомлення з вірусом, що після завантаження використовує девайс користувача для видобутку криптовалюти.

У Facebook розпосюджується новий вірус Digmine, мета якого використовувати заражені пристрої для видобутку криптовалюти. Серез заражених країн В’єтнам, Азербайджан, Філіппіни, Таїланд, Венесуела та Україна, – повідомляє Еспресо.

Для розповсюдження вірус користується сервісом Messenger від Facebook, але тільки через комп’ютер у браузері Chrome. Якщо шкідливий документ відкрити через інші пристрої, це не призведе до небезпечних наслідків.

Читайте також: Bloomberg: Биткойн и цена финансовой свободы

Вірус Digmine обманює Messenger і надсилає зі сторінки користувача архівну папку з назвою “video_7717” (цифри можуть змінюватись). При відкритті файлу вірус засідає у системі комп’ютера та завантажує численні елементи, зберігаючи усе у каталозі під назвою %appdata%\.

Читайте також: Курс биткоина резко обвалился на 11,2%

Далі вірус запускатиме Chrome та завантажить зловмисне розширення браузера. Таким чином, якщо у вас автозбережені логін та пароль від вашого користувача у соцмережі, вірус зможе відправляти небезпечний файл вашим друзям.

Але головна мета віруса – це видобуток криптовалюти Monero. Після того, як власник комп’ютера встановить вірус, програма завантажить з сервера компоненти для видобутку криптовалюти. Використавши пристрої користувачів, зловмисники заробляють гроші.

Дослідники рекомендують убезпечити облікові акаунти соціальних мереж, а саме не скачувати підозрілі файли та увімкнути налаштування конфіденційності.

informator


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости