MENU

Малий та середній бізнес отримає тарифи на електроенергію вищі, аніж у Європі

1406 0

Після можливого підвищення тарифів на е/е, яке НКРЕКП планує зробити у четвер, тарифи в Україні для малого та середнього бізнесу (до нарахування ПДВ та інших податків) будуть вищими, аніж у Європі.

Серед 28 країн-членів ЄС медіанне (середнє) значення тарифів для середнього бізнесу складає 2,05 грн за кВт-год. В Україні лише у Києві та Дніпропетровській області тарифи будуть нижче, у всіх інших регіонах - вище.

Є лише 5 європейських країн, де тарифи вищі, аніж у Луганській області: Ірландія, Іспанія, Великобританія, Мальта, Кіпр. У інших 23 країнах ЄС тарифи вже будуть нижчі, аніж у Луганській області.

Читайте також: За год в результате безграмотной тарифной политики "долги" населения выросли в 2,2 раза – эксперт

Ці ж тарифи актуальні і для бюджетних установ та організацій (школи, лікарні, дитячі садочки).

Всі дані про ЄС взяті з UK's Department for Business, Energy & Industrial Strategy.

На другому малюнку можливі тарифи, але з ПДВ. Щоб ви могли зрозуміти, який тариф чекає вас, як фіз особу (платить з ПДВ), коли почнеться ще один раунд "реформ", вирівнювання тарифів та друга (повторна) ліквідація перехресного субсидіювання.

Ось і вся підтримка українського виробника, коли весь малий і середній бізнес змушують купувати дорогу електроенергію по тарифах Роттердам+.

Читайте также: Как перестать разоряться на коммуналке

Імпорт повністю заборонений, навіть якщо імпортна е/е вдвічі дешевша. Бо це заважає будувати монопольний ринок та збирати корупційну ренту. "Плати олігархам". State capture.

Andriy GERUS


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини