MENU

"Держави немає, держава померла, держава нас не захистить", – блогери про вбивство Ноздровської

8703 0

Перший день Нового року приніс трагічну звістку - під Києвом знайшли тіло зниклої юристки-правозахисниці Ірини Ноздровської... Жінці неодноразово погрожували, оскільки вона кілька років займалася справою про вбивство сестри, на яку скоїв смертельний наїзд мажор-наркоман, родич судді...

Днями вбивцю, який намагався вийти по амністії таки запроторили за грати, а Ірина 29 грудня зникла.

Ірина була в мене в друзях на Фейсбуці... Співчуваю родині загиблої...

Її смерть має згуртувати і рішуче налаштувати усіх притомних громадян України, які усвідомлюють у якому правовому вакуумі ми перебуваємо...

Отже, громадянське суспільство або злочинна система. Переможець буде один.

Ganna STULSKA

Это труп гражданина Кривозуба, который, будучи руководителем авиакомпании отказался продать самолет сыну друга Януковича Демишкану.

Демишкан младший похитил его, а затем, утопил возле Вышгорода, предварительно привязав к Кривозубу чугунную батарею. Барышевский районный суд дал Демишкану ... условный срок.

Изменилось ли что-нибудь с тех пор? Судя по недавнему убийству Ноздровской - нет. И если о громких делах в столице нам хоть что-то известно, то на уровне провинции таких историй сотни, если не тысячи.

Читайте также: Убийство Ноздровской: вы с нами или с бандитами?

И речь идет о многолетней тотальной круговой поруке в любом райцентре. Где давно и плотно друг друга покрывают судья, прокурор, начальник местной милиции, руководитель райцентра и главный райцентровский бандит.

Можно ли это исправить одномоментно? Нет. По сути, для того, чтобы такие случаи стали редкостью - нужно построить новое государство.

Прежде всего без круговой поруки и кумовства. С нынешней властью это невозможно. Кстати, сын нынешнего генпрокурора тоже убил человека в ДТП. И ... не сидит.

Станислав РЕЧИНСКИЙ

Друзья, вчера я просил помочь найти Ирину Ноздровскую. Все, уже не надо. Нашли. Осталось найти убийцу. Феминистки и прочие борцы за равенство меня проклянут, но я все равно это напишу. Нельзя убивать женщин. Нельзя. Нужно быть последней тварью, чтобы убить женщину. И когда эту тварь найдут, я очень надеюсь, что сволочь окажет сопротивление и полиции придется применить оружие...

Европейские ценности, гуманность и прочие надежды на исправление и перевоспитание не хочу даже обсуждать. Убивать женщин нельзя. Кто переступил эту грань - бешеная собака.

 Кирилл САЗОНОВ

Випадок із вбивством юристки Ірини Ноздровської шокує не тільки жорстокістю. А ще й тотальною прогнилістю правоохоронної системи. Тотальною. Подивіться на друге фото. Це - Дмитро Россошанський. Це він збив на своєму авто насмерть сестру Ірини. А потім Ірина два роки домагалася справедливого покарання для нього.

При чому, сам Россошанський - не мажор в класичному розумінні. Він їздив на "Ланосі" на якому і скоїв смертельне ДТП. Живе не дуже заможно, в звичайному будинку в селі біля Вишгорода. Так, має дядька - суддю райсуду. Але не так щоб аж дуже впливового.

 
При цьому, навіть таких не супер впливових зв'язків Россошанському вистачило щоб:

- Поліція провалила його експертизу одразу після ДТП на вживання алкоголю та наркотиків. Її просто не робили.

- Прокуратура порушила за провал експертизи провадження проти слідчих поліції. Але... навіть не допитала цих слідчих. Бо вважала це не доцільним...

- Друзі Россошанського в перервах між судовими розглядами нападали та били Ірини Ноздровську та її доньку. Що встановлено прокуратурою офіційно. Втім, правоохоронці, зрештою, так і не зарадили викраденню Ірини та її вбивству.

То ж, якщо, такий не дуже впливовий наркоман зі стажем, як Россошанський, просто завдяки зухвалості та наполегливості, а також, організованості дружків-спільників виходив тривалий час сухим з води, то що вже казати про більш впливових зловмисників?

Про командирів "чорної роти" Беркуту, що мали високих покровителів і, зрештою, щасливо уникнули покарання за масове вбивство на Майдані. Що казати про ментівського дружбана Крисіна?

Що вже казати про Злочевського та Іванющенка, з їх ешелонами вкраденого бабла і до яких у Генпрокуратури вже нема питань.

Дякую журналісту Володимир Тимофійчук. Він давно і ретельно займався темою Россошанського. І добре показав у своєму матеріалі, якого дна сягнула наша правоохоронна система. 

Дмитро ГНАП

Прогнила та корумпована система правопохоронних органів. 

Коли судді, прокурори, криміралітет безкарний - вбивають тих хто бореться проти злочинної системи.

Сестру Ірини вбив наркоман-мажор у 2015 році. За цей час судді неодноразово намагалися витягнути вбивцю з в'язниці, проте смілива жінка не збиралася відступати. Тепер її немає.

Коли в інших країнах вбивць садять на пожиттєві терміни, у нас вбивають захисників та активістів. 

Колективні "зайцеві" та "толстошеєви" захопили країну своєю безкарністю та топлять її у крові. А їхні батьки-родичі-злочинці роблять все щоб дітки-наркомани не сіли до в'язниці.

Українська судова та правохоронна системи - смерть громадянам, а не захист. І на жаль кінця-краю цьому не видно...

Читайте также: В Одесі через зарплатню вбили фельдшера швидкої допомоги

Андрій СМОЛІЙ 

Так вражена загибеллю Ірини Ноздровської, що навіть не хочеться нічого писати тут.

Гарна молода жінка з палаючим серцем, храбра й відчайдушна, що ринулася в полум'я боротьби з нелюдами, і згоріла, як скоринка водночас.

Скільки ще потрібно таких жертв, щоб зламати людожерного Звіра, Систему, що будувалася більшовиками, яка знищує любого, хто намагається її розвалити.

Співчуття батькам, що втратили двох доньок і світла пам'ять Ірині.

Natalie GUNKO

Вбили юристку. Наскільки я знаю - одну з небагатьох, котра не опустила руки, коли трапилася трагедія у її сім'ї, і продовжила зусилля, шукаючи справедливості.

Одна з небагатьох, котрій цю справедливість вдалося досягти. Вбивцю її сестри вдалося посадити в тюрму. Але відновлена рівновага тривала недовго. Вбили і її.

Вона намагалася грати за правилами. Але виявилося, що цього недостатньо.

Не варто дивуватися тому, що сталося. Скоріше варто дивуватися, що таке нині не є правилом. Розвалена Аваковим слідство у поліції - назвіть хоча б три резонансних вбивства, котрі розкрито за останні 4 роки?

Назвіть хоча б одне? Отож.

Тому як можна не дивуватися, що зараз немає тотального розгулу бандитизму?
***
Найближчі часи обіцяють підвищений попит на послуги недержавних силовиків. Народ буде змушений об'єднуватися, як у Чечні, у клани-тейпи, і вершити правосуддя не за писаним, а за завичаєвим правом. 

Це - природний наслідок того, що державні правоохоронні структури розипляні і приватизовані між найбільшими угрупованнями Порошенка і Авакова. Працюють тільки на те, щоб обслуговувати інтереси цих груп, на все інше у них немає ні ресурсів, ні бажання. Криміналу нема чого боятись, якщо він не зазіхає на порошенківське чи аваківське, якщо не грає на стороні опозиції. Тоді ніхто нікого не знайде.

Тому наш вихід - об'єднання і озброєння. Від малого до великого. Об'єднуйтеся з сусідами, патрулюйте вночі свій район (як-от ініціативи "Лицарі міста" чи "Народні дружини"). ОСББ можуть наймати охоронців для свого кварталу. 

Усвідомте - держави немає, держава померла, держава нас не захистить. Країну врятуємо тільки ми.

PS Як нардеп, звісно, булу робити все, щоб убивць цієї жінки-героя знайшли і покарали. І даруйте, не готовий гарантувати, що це станеться у законний спосіб.

Ігор ЛУЦЕНКО

Наскрізь прогнила криміналоохоронна система є загрозою існуванню не тільки держави Україна, але і життю кожного українця. 

Брехливі мєнтяри з відреформованої поліціі, ригівський вилупок - формально, колишній голова Вишгородського районного суду, перелякані корумповані експерти-медики, гидотне кодло прокуратури - все це є наслідком кримінальноі сутності перших осіб цих органів. Саме Порошенко, Аваков і Луценко штовхають суспільство до повстання, "судів Лінча" і громадянських затримань всієі цієі наволочі, яка привласнила державні інститути і використовує їх проти українських громадян.

Громадяни України повстали у 2013-му році, коли у Врадіївці відбувся резонансний злочин, скоєний місцевими ментярами. Але цей випадок у Димері - це набагато страшніший злочин і на просто закидану пляшками будівлю РВВС влада може і не мріяти. Тим більше, що жоден врадіївський мєнт не був покараний і всі співучасники того злочину продовжують працювати в нацполіціі Авакова, а прокурор, який закривав врадіівську справу, тепер ламає двері в квартири політичних опонентів Порошенка і затримує громадян по дзвінку начальника, без жоджних законних підстав.

Українці не дадуть злити цю справу. Мафію , яка захопила державні органи, поліцію, прокуратуру і суди, буде снесено хвилею народноі ненависті, незважаючи на опір гнилої "правоохоронноі системи", а співучасники вбивства адвоката Ірини Ноздровської понесуть заслужену кару.

Непокаране зло завжди повертається. Ми це бачимо всі чотири роки після Майдану.

Завдання покарати зло в погонах і суддівських мантіях люди більше не довірять Порошенку, Луценку і Авакову...

 

Vladislav OLENCHENKO

Дело бесчестия. Жестокое убийство Ирины Ноздровской в очередной раз показало, что происходит с человеком, когда он остаётся один на один с прогнившей правоохранительной системой. 

Обещанная справедливость обернулась очередной трагедией. Ирина ушла за своей сестрой…

 
Система не защищает, не охраняет, а делает простого украинца уязвимым. 

Будет новое «дело чести», это дело «поставят на контроль», дежурные клоуны уверенно озвучат множество версий… 
Ржавчина! Она поедает людей. Поверх ржавчины нанесли лак и краску. Просто прикрыли ржавчину плакатом с улыбчивыми полицейскими и картонным генпрокурором. 

Имитаторы. Профессиональные имитаторы.

Valeriy FUYOR

Правозахисниця та юрист Ірина Ноздровська кілька років поспіль безуспішно боролася з системою, звертаючись до усіх, хто хоч якось здатен допомогти. 

У вересні 2015 року її сестру насмерть збив племінник районного судді Вишгорода Дмитро Россошанський.

Ірина зверталася до ЗМІ, народних депутатів, Лариса Ніцой (Larysa Nitsoi)Ольга КоцькоIgor Lutsenko та багатьох інших депутатів, але марно. Втім, повну провину Россошанського вдалося довести, як і тиск на слідство та свідків. Друзі та подільники Россошанського нападали на неї коло двору з арматурою та кидали до неї у двір вибухові пристрої. Били вікна і погрожували, що якщо вона не замовкне - уб'ють її та її та племінниці дітей.

Попри це, Ірині вдалося надзвичайними зусиллями зібрати докази того, що Россошанський - кончений наркоман і неадекватний дегенерат, не вперше убиває на машині людину і робить напади зі своїми друзями по наркінгу. Цього року вона була задоволена, що мажора, зрештою, закрили. Однак, як бачимо, Ірину викрали, а згодом і викинули труп до річки. 

Ківа вже видав одну з версій, що, буцімто, Ірина, яка понад усе в житті бажала покарати виродка, який убив її сестру, "наклала на себе руки". 

Закликаю усіх небайдужих об'єднатися для доведення правди і покарання дегенерату Россошанському та його помічникам, які чинили тиск на слідство!

Sergij WAKULA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини