Міф про "бідні" села в Україні
Про міфи. Поки пив на кухні каву з горіховим тортом (ага, щоби не зіпсувався), то 5-й канал уповів про успішну співпрацю державного літакобудівного підприємства "Антонов" з саудитами. Так виглядає, що державні підприємства можуть бути успішними. Зрештою, у світі багато таких прикладів – хоча б Сингапур.
Для цього при владі мають бути люди, для котрих ця держава насправді є Батьківщиною.
Села об‘єктивно відмирають, бо життя урбанізується? Ще один маркер дегенеративності. Село, як джерело та економічну основу українства, особливо активно знищують упродовж останніх 100 років. Для матолків, котрі ся вчили в економічних вишах, пораджу найперше познайомитися з працями фізіократів і природньою економікою Миколи Руденка.
Читайте также: Село: краса й недоля
Для ілюстрації наведу один з моїх найулюбленіших економічних анекдотів:
"Ідуть українець з юдеєм лісом, заблукали. В першого з собою кілограм сала, в другого кілограм золота. Ось юдей і каже: може ми б з тобою ґешефт зробили?
– Легко – відповідає українець, – але скучно просто так.
– А як? – зацікавився юдей.
– Давай базар зробимо.
– Давай!
Розстелив українець на траві свіжу ґазету, дістав з-за халяви ножа, вийняв з-за пазухи сало, поклав на папір і розрізав навпіл. Підходить попутник:
– Прошу пана, скілька пан хоче за пів кіля сала?
– Кільо золота!
– Та чи пан звар‘ював?!
– То прошу пана піти по базару й поторгуватися…"
Ну і чому так звана "децентралізація" – це один з елементів знищення села.
Насправді вона побудована на брехні про "бідні" села. Ага, чого бідні? Бо… Отож, тільки не люди дурні, а дегенерати при владі. Якщо виконати Конституцію України, створити передбачені нею та Європейською Хартією місцевого самоврядування територіальні громади й наділити їх належними ресурсами – бідних не буде.
Сьогодні злочинне поняття "земля поза межами населених пунктів" – це не лише джерело нечуваної корупції та годівниця для гройсманів – це теж елемент знищення села. Що, віддали цю землю у відання ОТГ? Віддадуть, коли на чолі тих ОТГ будуть цілком залежні від влади ставленики олігархату. А земля та природні ресурси – мають бути економічною базою територіальних громад…
Читайте также: Чому вимирають наші прекрасні села? ФОТО
І на завершення, бо дискутувати не хочу й не буду – шкода часу. В Лондоні лише дуже багаті люди можуть собі дозволити споживати натуральні продукти, вирощені "малим сільгоспвиробником" – селянином або фермером. Українська земля, навіть сьогодні, ще надається на вирощування таких натуральних продуктів…
Чєлавєк єсть то – что он єст. Такі да…
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки