MENU

Кілька думок про "50 км/год" після різдвяних поїздок

3453 0

Кілька думок про "50 км/год" після Різдвяних поїздок.

Одною з реформ, яку презентують як найуспішнішу в Україні є реформа патрульної поліції - рівень її підтримки значно вищий, ніж раніше, контакт і співпраця з населенням - нзрівнянно вища.

Читайте також: Кожні 4 хвилини на українських дорогах стається ДТП

Впровадження норми про 50 км/год в населених пунктах і жирнючий штраф за її порушення матиме спричинить бум продажів антирадарів, і взаємне переморгування водіїв - попереджаючи про наявність копів за наступним поворотом, як це було до змін в поліції і що я сьогодні вже спостерігав на дорозі.

Прямим наслідком такого розвитку буде руйнування нестійкої довіри і підтримки до інституції, створеної з такими зусиллями і перетворення поліції в громадській свідомості в ворогів. Для побудови ж успішної України критично потрібна саме довіра до інститутів.

Зміни, які впроваджуються, слід ретельно аналізувати - чи не призводять до їх руйнування.

При тому зауважу, що в Україні покарання " в лоб" за дорожні порушення малоефективні, зміни треба впроваджувати поступово і за розуміння і сприйняття громадян. 

Штрафи за паркування на місцях для інвалідів і так немалі, а місця перед святами перед супермаркетами були масово забиті великими позашляховиками і ніхто їх не пробував полохати - а заборона є - можу викласти фоток, якщо що.

Значна частка водіїв в Україні не користується ременями безпеки і за це ніхто не карає. При тому саме удар лобом в шибу несе смертельну загрозу.

В нашій реальності поняття "заборонено" не працює - люди так отруєні всякими обмеженнями і заборонами, що вони ігноруються, їх треба впроваджувати комбінованою, а не винятково негативною мотивацією.

Наприклад - я більше вірю в норму "без ременя безпеки можна їздити зі швидкістю до 30 км/год" - що швидше змотивує ввімнути кнопку "запни ремінь" в голові водія при швидкості 60. Так само з паркуванням - знаки "зупинка заборонена", які незмінно супроводжують кожну стоянку на вулиці - не працюють. Табличка "Вартість зупинки 800 грн" - спрацює швидше ніж табличка "заборонено".

Читайте також: 9 оправданий, чтобы не пристёгиваться, которые могут стоить жизни

Вгадайте яка партія візьме на вибори і використає по повній обіцянку "скасувати драконівські штрафи, які ввели скотиняки і бариги"?

Svyatoslav Pavlyuk


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини