MENU

Єврокомісія вимагає від адмінів видаляти фейкові новини з соцмереж

3491 0

Єврокомісія вимагає від адміністраторів соцмереж видаляти неправильний контент протягом 120 хвилин. Це черговий етап глобальної боротьби проти fake news та hate speech. Тема останнім часом стає все більш модною та актуальною, і не лише через ольгінських тролів.

Читайте також: ТОП-10 фейков российской пропаганды за 2017 год

Національні уряди та міжнародні організації, окрім іншого, використовують цей тренд і для тиску на транснаціональні ІТ-компанії та соцмережі, які занадто вільно почувають себе у відкритому інформаційному просторі.

Кого карати за фейкньюси? В тоталітарних країнах все частіше карають авторів публікацій, проте тут явний ризик вибіркового підходу та обмеження свободи слова. 

Читайте також: А вы – жертва российской пропаганды? Facebook поможет вам узнать, – The New York Times

За що карати? Найлегше класифікувати такі пости, якщо там прямі заклики до насилля, рекрутинг терористів чи торгівля вибухівкою. Але якщо це «просто ксенофобія» чи «лексика мови ненависті» – то в нашому сегменті ФБ треба буде відсотків до 20 контенту видаляти? Для нашого воюючого, раненого та вразливого інформаційним атакам суспільства – розробка критеріїв для класифікації і обмежень hate speech є особливо нагальною. Хтось уже цим займається?

Ігор ПОПОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости