MENU

Чому американцям радять мандрувати Україною з "підвищеною обережністю"

2284 0

Держдепартамент США оприлюднив рекомендації для американців, які люблять подорожувати, де порадив їхати з "підвищеною обережністю" до України.

На порталі Travel.State.Gov всі країни розділили на чотири групи для подорожей. До кожної з них є окремі рекомендації для громадян США. Про це пише радіо Максимум.

Читайте також: Китайці відкрили найдовший скляний міст у світі. ФОТО, ВІДЕО

Перша група передбачає дотримання стандартних заходів безпеки. Сюди потрапили Норвегія, Литва, Польща, Латвія, Фінляндія, Білорусь, Румунія, Естонія, Греція, Чехія, Узбекистан, Казахстан, Аргентина, Чилі та багато інших.

Для країн другої групи радять подорожувати з підвищеною обережністю. Саме у цьому списку Україна, Німеччина, Англія, Франція та інші.

У США вважають, що саме у цих державах варто бути особливо обачним через злочинність, заворушення та загрози терактів.

Третя група об'єднує країни, подорож куди настирливо радять "повторно обдумати". А все через небезпеку тероризму та утиски американців. У цьому переліку Росія, Туреччина, Пакистан, Нігерія, Нігер, Чад, Куба, Венесуела, Гватемала та інші.

Поїздки до країн четвертої групи у Держдепі радять не проводити. Сюди входять Сирія Ірак, Іран, Афганістан, Сомалі, КНДР, Малі, Лівія, Ємен, Центральноафриканська республіка та Південний Судан.

Читайте також: Названо напрямки, які туристи можуть залюбити до смерті


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости