MENU

Вам, мабуть, цікаво куди ідуть ваші тарифні гроші? ФОТО

5074 0

Вам, мабуть, цікаво куди ідуть ваші тарифні гроші?

На фото Ладижинська ТЕС (ДТЕК), яка знаходиться майже у географічному центрі Європи і працює по європейському тарифу Роттердам+.

Цей тариф виріс на 140% за 3 роки. Додаткові десятки мільярди гривень пішли не на збагачення олігархів, а на побудову сучасної модернізованої ефективної енергетики - так говорить офіційна версія. Оцінити всю європейську віддачу від європейських тарифів ви можете на свіжому фото цієї Ладижинської ТЕС.

Читайте також: Трохи новин з вугільного ринку України

У ніч з 5 на 6 січня на одному з блоків сталася серйозна аварія. Добре, що вночі і ніхто не постраждав, бо якби вдень, то все було б набагато гірше.

Всього станом на вчора на цій Ладижинській ТЕС було 2 блоки у аварійному ремонті (600 Мвт потужності), а із 6 блоків у робочому стані було лише 2. Сьогодні у робочому стані вже ніби 3 блоки, а один зараз, посеред зими, відправили у довгий ремонт на 4 місяці.

Простими словами - до зими не підготувалися не тільки вугіллям на складах, а і ремонтною підготовкою станцій. Як бачимо, у ефективних менеджерів це не має жодної кореляції із зростанням тарифів, які розглядаються просто, як приємні "додаткові чайові".

А взагалі реконструкція Ладижинської ТЕС мала бути завершена до 31 грудня 2015 року. Такі були умови приватизаційного договору щодо покупки 45,1% акцій Західенерго. Але це не було виконано.

Читайте також: Наркотик легких грошей. Держава просто подарувала Ахметову 1,5 мільярда

Отже, при наявності політичної волі підстав для реприватизації достатньо. Із сумом мусимо констатувати, що така робота "ефективних менеджерів" немонополіста коштує дуже дорого у тарифах, але ставить під ризики не тільки роботу об'єднаної енергетичної системи, але і життя та здоров'я людей.

Andriy GERUS


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости