MENU

Телеканалу "Інтер" призначено ще одну перевірку – через трансляцію фільмів із забороненими російськими акторами

4307 0

Фото: Активісти під будівлею СБУ проводять акцію з вимогою закрити телеканал "Інтер"

Телеканалу "Інтер" призначено ще одну перевірку – через трансляцію фільмів з росакторами, які підтримують військову агресію проти України.  Про це повідомив  член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський. 

"Сьогодні Національна рада призначила ще одну перевірку телеканалу "Інтер", – написав він у власному Facebook.

Костинський повідомив, що телеканал знову продемонстрував у своєму ефірі радянські фільми за участі російських артистів, які внесені в Перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці України.

"Так, актори Михаїл Боярський, Борис Клюєв і Олег Табаков, що фігурують у цих фільмах, підписали колективне звернення на підтримку російської військової інтервенції в Україну – "Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму", – додав він. 

Читайте також: "Інтер", як і газета "Вєсті" не є медіа за своєю суттю, тому не може розраховувати на належний захист закону – думка

Валентин Гафт: "Завжди говорю те, що думаю ... Кому потрібна Україна? Крим віддано вам несправедливо, це російська територія".

Національна рада, ухвалюючи рішення про перевірку, керується Законом України "Про телебачення і радіомовлення".

Абзац 10 частина другої статті 6:

Не допускається використання телерадіоорганізацій для: трансляції аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач, крім інформаційних та інформаційно-аналітичних телепередач), одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, оприлюдненого на веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

Читайте також: "Інтер" перетворив святкування річниці незалежності на вечір ностальгії СРСР

"Перевірку ініційовано на підставі моніторингів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, а також звернень Служби безпеки України і скарг від активістів, зокрема Максима Ковбика. Далі буде", – запевнив Костинський.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости