MENU

Косюк: Цифровізація процесів – це інтелектуальна інвестиція в бізнес

26517 0

Юрій Косюк

Сьогодні разом прем’єр-міністром України відбувся круглий стіл на тему "DIGITAL TALK". У дискусії на тему розвитку цифрових технологій брав участь й голова правління компанії "Миронівський хлібопродукт" Юрій Косюк.

 Косюк зауважував, що задачею інформатизації – є переформатування національного бізнесу на конкурентоздатність, завдяки впровадженню ІТ у процеси виробництва.

"Великі компанії сьогодні є найефективнішими – це гордість України на світовому ринку. Саме вони, дітей які мають намір, або безпосередньо їдуть із стартапами з України забирають до себе. Ці компанії на своїй базі та за власний кошт запускають акселератори лише для того, щоб ці діти зі своїми світлими головами та дикою енергією нікуди не поїхали. Ми готові надати своїх спеціалістів та свої індустріальні можливості для того, аби вони змогли реалізувати себе" – окреслив ситуацію Косюк.

Косюк підкреслив, що для початку необхідно вивільнити спеціалістів, яких можна залучити до роботи на підприємствах що розвиваються. Це є важливим у розрізі збереження інтелектуального ресурсу України.

"Впровадження штучного інтелекту вивільнить певну кількість людей, що дозволить нам працювати з кращими спеціалістами та платити їм більше. А тих, кого вивільнили, відправляти на новостворені розширені виробництва" – наголосив Юрій Косюк.

Косюк ставив у приклад завод "Миронівський хлібопродукт", який можна по праву вважати лідером у цьому напрямку, адже запущений ними МХП акселератор, якраз і впроваджує в український бізнес цифровізацію та інтелектуалізацію процесів виробництва.

"Все дуже просто – ми ефективніші і розумніші. Ми – добро для держави. Адже показуємо, що в існуючій державі без зміни законів та будь-чого можна бути успішними та будувати успішний бізнес. І наша держава в аграрному секторі має катастрофічно великий потенціал, що ми на базі компанії МХП і покажемо" – завершив виступ Косюк.

Читайте також: Косюк назвав децентралізацію найуспішнішою реформою 2017 року

Голова ПАТ "Миронівський хлібопродукт"Юрій Косюк є крупним українським підприємцем, який минулого тижня взяв участь у 48-й щорічній зустрічі ВЕФ.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости