15-річна Костюк вдруге в кар'єрі вийшла у фінал турніру з тенісу серед дорослих

2581 0

15-річна українка Марта Костюк, яка здивувала спортивну спільноту в січні, дійшовши до третього раунду Australian Open, продовжує вдало виступати на турнірах в Австралії, вдруге в кар'єрі вийшовши у фінал змагань серед дорослих тенісисток.

Цього тижня Костюк перемогла вже у четвертому матчі поспіль, здолавши у півфіналі місцеву тенісистку Зої Хайвс.

Читайте також: Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи-2018 з біатлону

Початок матчу склався для українки невдало – австралійка впевнено стартувала, вигравши 5 з 6 стартових геймів, після чого довела сет до перемоги – 4:6. Однак після цього Костюк перехопила ініціативу в поєдинку, і перемогла в наступних двох сетах з однаковим рахунком – 6:2.

Марта Костюк – Зої Хайвс – 4:6, 6:2, 6:2.

Читайте також: Зимова Олімпіада-2018: НОК оголосив список учасників від України

У фіналі турніру молода українка зустрінеться зі швейцарською тенісисткою Вікторією Голубічіч, яка у світовому рейтинзхі займає 109-е місце (Костюк, нагадаємо, розпочала тиждень на 243 позиції). Цей фінал буде для киянки другим на турнірах ITF Pro Circuit – у травні минулого року Марта виграла турнір в угорському місті Дунакесі.